نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/28      16:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:424


نسخه چاپی
توصیه پلیس فتای اردبیل به خریداران اینترنتی بلیت مسابقات والیبال
گروه استان ها –اردبیل- رئیس پلیس فتای استان به علاقه مندان مسابقات والیبال توصیه کرد حتما" بلیت مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان را از طریق سایت اینترنتی WWW.SHOP.RSATM.IR خریداری کنند.

سرهنگ "علی قهرمان طالع" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، از برگزاری هفته چهارم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان به میزبانی اردبیل از 31خرداد ماه خبر داد و گفت: با توجه به فروش اینترنتی بلیت این مسابقات ضرورت دارد در جهت پیشگیری از کلاهبرداری های سایبری علاقمندان به توصیه های پلیس توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: علاقمندان به تماشای این مسابقات در محل ورزشگاه 6 هزار نفری یهلوان رضازاده ضرورت دارد بلیت را فقط و فقط از طریق سایت اینترنتی اعلامی اداره ورزش و جوانان و هیئت والیبال استان اردبیل به آدرس WWW.SHOP.RSATM.IR خریداری کنند؛ چراکه سایر سایت‌ها، ارگان‌ها، سازمان‌ها و نهادها هیچ مجوزی برای فروش بلیت این مسابقات ندارند.

رئیس پلیس فتای استان اردبیل با اشاره به اینکه خرید اینترنتی فقط با ارائه کدملی شخص امکان پذیر بوده و حضور در استادیوم فقط با ارائه کارت شناسایی معتبر امکان پذیر خواهد بود؛ گفت: شهروندان در صورت دریافت تماس، پیامک یا ایمیل مبنی بر دریافت کد تخفیف برای خرید بلیت به آن اعتنایی نکنند.

سرهنگ "قهرمان طالع" با تبیین و تشریح شگرد کلاهبرداران اینترنتی اظهار داشت: کلاهبرداران سایبری با سوء استفاده از ناآگاهی کاربران و با طراحی سایت ها و صفحات جعلی فروش اینترنتی، اقدام به اخذ اطلاعات کارت بانکی کاربران و خالی کردن حساب شهروندان می کنند؛ لذا ضرورت دارد شهروندان برای خرید بلیت از مراجعه به سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی خودداری و هرگونه اقدامی را فقط در سایت اعلامی انجام دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون