نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/28      16:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:162


نسخه چاپی
ایستادگی مقتدرانه پلیس در مقابل سوداگران، قابل تقدیر است
گروه استان ها- خراسان شمالی- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد گفت: بحمداله امروز پلیس با قدرت در مقابل سوداگران مرگ ایستاده که جای تقدیر دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "ابوالقاسم یعقوبی" در جمع اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: دشمنان ما درصدد از بین بردن اقتصاد و نسل جوان ما هستند.

وی با بیان اینکه باید به فکر اشتغال معتادان پس از ترک هم بود، یاد آور شد: مسئولان باید با سیاست‌های تشویقی کارفرماها را مجاب به بکارگیری معتادان کنند تا این افراد پس از ترک دوباره به سمت مواد مخدر نروند زیرا یکی از علل فساد در جامعه بیکاری است.

آیت الله یعقوبی خاطرنشان کرد: باید گلوگاه‌های فساد بسته شود و سرچشمه‌های اعتیاد را خشکاند تا این بیماران نجات یابند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد در پایان با تقدیر از تلاش شبانه روزی اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر قابل تقدیر است، گفت: بحمداله امروز پلیس با قدرت در مقابل سوداگران مرگ ایستاده که جای تقدیر دارد.

"مسلم محمد یاران" دادستان مرکز استان نیز در این جلسه گفت: همه اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با مواد مخدر قابل تقدیر است اما اکثر پرونده‌های ما ریشه در اعتیاد دارد.

وی افزود: تجربیات نشان می‌دهد باید راهکارهای دیگری به جز زندان و اعدام در این زمینه در پیش گرفت تا ریشه این مواد در استان نابود شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه ساختاری که در ترک اعتیاد وجود دارد، خوب اما ناقص است، افزود: باید این ساختار کامل شود و پس از ترک نیز معتادان به حال خود رها نشوند.

محمد یاران در پایان با تقدیر از عملکرد پلیس و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در راستای مبارزه بی امان با این پدیده شوم و خانمان سوز، گفت: در حوزه مقابله و مبارزه با مواد مخدر به هیچ عنوان مماشات نمی‌کنیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون