نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      9:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:76


نسخه چاپی
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا تاکید کرد:
استفاده از الگوهای هدفمند برای ماموریت های سخت
گروه ناجا - فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: تمام تلاش و هدف ما از برگزاري نشست های فصلي این است که از الگوی درست و هدف عالی و الهی برای اجرای برنامه ها استفاده کنیم و خود را براي آزمون و ماموریت های سخت آماده كنيم.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن كرمي" در نشست تخصصی فرماندهان و مدیران یگان های ویژه ناجا گفت: امسال به لطف خدا و با وجود تمام سختی ها، ماموریت هایي که در سطح کلان (امدادرسانی در سیل، خدمت رسانی به مردم در ماه مبارک رمضان و ...) به ما محول شد با موفقيت به سرانجام رسید.

وی با تاکید بر اینکه یگان ویژه هرگز از ماموریت اصلی خود یعنی برقراري نظم و تامين امنیت غافل نشده است، ادامه داد: در اجراي ماموريت هاي مهمي همچون تامين امنيت مسابقات مهم ورزشي خصوصا مسابقات واليبال ملت هاي جهان در اروميه هم كاملا موفق بوديم به طوري كه تحسين مسئولان دولتي و غير دولتي را به همراه داشت.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: فعالیت های خوبی در سطح یگان ها در حال انجام است و از سوي بازرسان و نمايندگان ستاد كل نيروهاي مسلح مورد قضاوت مطلوب قرار گرفته است؛ از جمله این فعالیت ها مي توان به آزمایش یگانی و همچنین آموزش های عالی که در يگان ها در حال انجام است، اشاره كرد.

سردار کرمی گفت: امروزه با وجود فضای گسترده مجازی در جامعه، افکار عمومی هم به سمت و سویي که فضای مجازی می خواهد، سوق می یابد بنابراین باید سعی کنیم فرصتي را به دست بدخواهان ندهیم تا خدماتی که برای امنیت، رفاه و آسایش مردم انجام می دهید، زیر سوال نرود.

فرمانه یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: در مسابقات جهانی والیبال که در ارومیه برگزار شد، تلاش کردیم که نيروهاي ما حضور کمرنگ اما پر قدرتی داشته باشند، و بسیار هم موفق بودیم بنابراین لازم است براي موفقيت در هر موضوعی یک برنامه ریزی خوب داشته باشیم.

سردار كرمي با اشاره به برگزاري نشست هاي فصلي فرماندهان اظهار داشت: هدف ما از برگزاری این نشست ها در پایان هر فصل، استفاده از نظریه ها به صورت دو سویه است تا بتوانیم از نظرات و دیدگاه های شما استفاده کنیم و اولویت ها بايد در این جلسات مطرح و مشخص شود و با هم انديشي و برنامه ريزي مناسب و استفاده از تجربيات تمامی فرماندهان به آنچه كه مي خواهيم در مسير رشد و تعالي اهداف يگان برسيم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تاکيد كرد: جدا از ماموریت هایي که به يگان ويژه محول مي شود باید به "پیوست فرهنگی" که این روزها فراموش شده، توجه ویژه کرد. با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید هر کاری که انجام می شود یک پیوست فرهنگی داشته باشد تا بتوانیم بهره برداری مطلوب داشته باشیم.

سردار کرمی با تاکید بر بحران های آینده تصریح کرد:  باید بدانید بحران ها به چه شکل و علتی به وجود آمدن آمده و توسط چه افرادی به آن ها دامن زده می شود.

سردار كرمي خاطرنشان كرد: تمام تلاش و هدف ما از برگزاري نشست فصلي این است که از الگوی درست و هدف عالی و الهی برای اجرای برنامه ها استفاده کنیم و خود را براي آزمون و ماموریت های سخت آماده كنيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون