نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      9:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:64


نسخه چاپی
نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی:
مبارزه با مواد مخدر مصداق نهی از منکر در جامعه است
گروه استان ها- خراسان جنوبی- نماینده ولی فقیه در استان گفت: مبارزه با مواد مخدر مصداق مهم نهی از منکر در جامعه است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت‌الله"سید علیرضا عبادی"  در دیدار با کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان ‌جنوبی اظهار داشت: از ۲۰۰ سال قبل که پای استعمار به کشورهای اسلامی باز شد شاهد ترویج مواد مخدر و انواع مسکرات بوده ایم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌ جنوبی بیان داشت: دشمن با هدف تسلط بر کشورهای اسلامی به دنبال ترویح مواد مخدر و مسکرات است چرا که این مواد، قدرت دفاع و اراده را از یک ملت و به ویژه جوانان آن سلب می‌کند.

آیت الله عبادی با تبیین این نکته که باید با ترفندهای دشمن مقابله جدی کرد، ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر تنها مربوط به وظیفه مسلمانی ما نمی‌شود بلکه به واسطه انسان بودن و دفاع از انسانیت باید در راستای پیشگیری و مقابله با آن تلاش کرد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌ جنوبی ادامه داد: مواد مخدر، موسیقی حرام و سرگرمی‌های نفسانی ترویج شده توسط استکبار و معاندان شاخصه مهم انسانی چون اراده و مقاومت در برابر بیگانه را از انسان می‌گیرد.

آیت الله عبادی تصریح کرد: اگر در دوره‌ای از تاریخ ایران، کشور انگلیس تریاک را رایگان به مردم داده و سوخته این ماده مخدر را به قیمت گزاف می‌خرید به واسطه این بود که غیرت، ایمان و مقاومت را از ملت و جوانان ایران بگیرد.

وی با بیان این که مردم و مسئولان در پیشگیری از مواد مخدر باید با یکدیگر همکاری شفاف داشته باشند، گفت: کار نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر مصداق مهم نهی از منکر در جامعه است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌ جنوبی با اشاره به حجم زیاد مواد مخدر کشف شده توسط نیروی انتظامی یادآور شد: اگر این مواد مخدر توسط نیروی انتظامی کشف و قاچاقچیان دستگیر نمی‌شدند معلوم نبود جوانان این سرزمین به چه سرنوشتی دچار می شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون