نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      9:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:198


نسخه چاپی
وعده فرمانده مرزباني ناجا در برخورد با عاملان شهادت دریابانان محقق شد
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان هرمزگان گفت: گام اول وعده فرمانده مرزباني ناجا در برخورد با مخلان امنيت اقتصادي و عاملان شهادت دو تن از دريابانان شهرستان ميناب محقق شده است.
 

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بيان اينکه گام اول وعده فرمانده مرزباني ناجا در برخورد با مخلان امنيت اقتصادي و عاملان شهادت دو تن از دريابانان شهرستان ميناب محقق شده است، اظهار داشت: دريابانان استان روز گذشته طرح پاک سازي نقاط و محلات آلوده به قاچاق کالا و سوخت را به صورت مشترک با انتظامي استان، يگان ويژه و يگان امداد بندرعباس، پليس هاي تخصصي آگاهي، اطلاعات و مواد مخدر در 2 محله از محلات ساحلي و حاشيه نشين شهرستان ميناب اجرا کردند.

وي افزود: در اجراي اين طرح 71 هزار نخ انواع سيگار خارجي، 4 کارتن تنباکو ميوه اي، 15 دستگاه موتور پمپ، 6 دستگاه موتور قايق، 52 عدد تشت قايق، 49 دستگاه انواع موتورسيکلت و 7 دستگاه خودروی فاقد مدارک و پلاک توقيف شد و همچنین 6 دستگاه موتورسيکلت سرقتي کشف و 500 عدد انواع مخازن سوخت در محل معدوم شد.

فرمانده درياباني استان هرمزگان با اشاره به کشف 29 هزار ليتر سوخت قاچاق در اين طرح عنوان کرد: همچنين در اجراي اين طرح ضربتي 7 متهم که در امر تهيه و قاچاق کالا و سوخت فعاليت شاخص داشتند، دستگير و با تشکيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

گفتني است، فرمانده مرزباني ناجا در سفر خود به استان هرمزگان و در مراسم تشييع پيکر پاک و مطهر شهداي درياباني استان هرمزگان اين وعده را داده بود که برخورد قاطع و سريع با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنيت در سطح منطقه با همراهي ساير دستگاه هاي استاني صورت خواهد گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون