نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      9:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:92


نسخه چاپی
ضرورت ارتباط و همکاری های بین المللی کشورها در مسائل پلیسی
گروه ناجا – جانشین پلیس بین الملل ناجا گفت: مرزهای گسترده، وضعیت کشورهای مختلف، حضور اتباع بیگانه، تحمیل جرم از کشورهای همسایه و ... می طلبد تا کشورهای مختلف با یکدیگر در مسائل پلیسی مشارکت داشته باشند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کاظم مجتبایی" در نشست فوق العاده افسران رابط استانی پلیس بین الملل ناجا گفت: پلیس بین الملل ناجا طی سال های گذشته، بخشی از پلیس آگاهی بود این در حالی است که از حدود 20 سال گذشته تاکنون از این پلیس جدا شده و به صورت تخصصی ماموریت های خود را انجام می دهد.

وی ادامه داد: ارتقای سطح تعاملات بین استان ها و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جمله اهداف ما برای برگزاری نشست فوق العاده افسران رابط استانی پلیس بین الملل ناجاست.

جانشین پلیس بین الملل ناجا با اشاره به ظرفیت و توانمندی پلیس بین الملل ناجا عنوان کرد: برای اینکه بتوانیم مدیریت کارآمدی ارائه دهیم لازم است شناخت کافی از تولیدات، ارائه و اجرای مدیریت کارآمد داشته باشیم.

سردار مجتبایی بر ضرورت ارتباط و همکاری های بین المللی در مسائل پلیسی تاکید کرد و گفت: مرزهای گسترده، وضعیت کشورهای مختلف، حضور اتباع بیگانه، تحمیل جرم از کشورهای همسایه، مشارکت اتباع و متواری شدن مجرمان ایرانی به کشورهای دیگر می طلبد تا کشورهای مختلف با یکدیگر در مسائل پلیسی مشارکت داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون