نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      9:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:95


نسخه چاپی
افزایش همکاری های ایران و عراق در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر
گروه ناجا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی از افزایش همکاری های دو کشور ایران و عراق در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر خبر داد.

 

 

سردار "محمد مسعود زاهدیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: بحث قاچاق مواد مخدر در دو کشور جمهوری اسلامی ایران و عراق با توجه به مجاورت با افغانستان به عنوان یک معضل اساسی برای هر دو کشور محسوب می شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه مجاورت با کشور افغانستان باعث آسیب پذیری کشورهای همسایه با آن شده است، گفت: در  دیدار با سرلشکر "رعد مهدی عبدالصاحب"؛ رئیس سازمان مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور عراق برای مقابله با باندهای قاچاق مواد مخدر، افزایش توان عملیاتی و ارتقاء سطح آموزش کارکنان از جمله موضوعاتی بود که مطرح شد.  

وی خاطر نشان کرد: طی این دیدار، پیرامون افزایش همکاری های دو کشور ایران و عراق در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و همچنین درباره به روزرسانی تجهیزات فنی  و ارتقاء سطح آموزشی کارکنان تبادل نظر صورت گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در خاتمه یادآور شد: امیدوارم در آینده شاهد اثرات مثبت و موثر برگزاری اینگونه جلسات و نتایج چشمگیر آن درمبارزه با قاچاق مواد مخدر در سطح دو کشور باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون