نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      11:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136


نسخه چاپی
يگان ويژه سرمایه نظام و حاکمیت است
گروه ناجا - مدير مسئول روزنامه جوان گفت: نيروهاي ولايي يگان ويژه سرمايه هاي اصلي نظام هستند؛ هر کجا سازندگی انجام می شود نامی از سپاه در آنجا وجود دارد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، "عبداله گنجي" در جمع فرماندهان و مدیران یگان های ویژه ناجا  اظهار داشت: راهبرد امروز دشمن برای مقابله با ما مشخص است که تحلیل نمی خواهد، این راهبرد یک مثلث سه ضلعی فرضی است یعنی در مدل مفهومی سه بعد دارد و اولین کسی که باید این را بداند شماها هستید چراکه باید با آن مقابله کنید اما باید بدانید این راهبرد چیست.

وي ادامه داد: این راهبرد عبارت است از فشار اقتصادی و روانی به منظور بی ثبات سازی سیاسی و امنیتی بنابراین لازم است که ماموران یگان ویژه بدانند چگونه با آن رفتار کنند.

مدیر مسئول روزنامه جوان تصریح کرد: امروز برخی از اتفاقاتی که در ماموریت ها به وجود می آید با برخورد نامناسب برخي ارگان هاي دولتي با مردم بی ارتباط نیست و به دنبال آن نارضایتی مدنی به وجود می آید؛ پس باید بدانیم با مردم چه برخوردی داشته باشیم و  همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند: "باید تمام سعی ما جذب حداکثری باشد"

عبداله گنجی با بیان اینکه نيروهاي مخلص يگان ويژه، امروز سرمایه اصلی این نظام و حاکمیت است، ادامه داد: بخشی از سرمایه نظام نیز در دستان شماست و در خط مقدم و در كنار حاکمیت اين كشور هستید پس باید از این لطف الهی که در اختیار شما قرار گرفته به خوبی استفاده کنید.

وی در ادامه با اشاره به نقش آمريكا در تحولات منطقه اي و داخلي گفت: امروز محل مبارزه با آمریکایي ها نه در خلیج فارس است نه در سوریه، بلکه در وسط میدان و در میان مردم است که این کار ما را سخت می کند.

گنجی ادامه داد: امروز برجام هیچ آورده ای برای ما نداشت بلکه تنها منطق انقلاب اسلامی در برابر آمریکا را مستحکم کرد و امروز هیچ کس اعتقاد و اعتماد به مذاکره با آمریکا را ندارد.

اين مقام مسئول تصريح كرد: امروز تمام ترس دشمنان ما از فدائیان و وفاداران انقلاب است و تمام سعی و تلاش آن  ها در پی ضربه زدن به این انقلاب است؛ از ابتدای سال تمام سعی دشمن این بود با ضربه زدن به مسئولان نظام و بد جلوه دادن آنان در بین مردم، آحاد جامعه را نسبت به مسئولان بدبین كنند و اگر این حربه جواب نمي داد سعی در ضربه زدن به نیروهای نظامی را داشتند، همانطور كه شاهد بودیم نام سپاه را در لیست تروریستی قرار دادند و با اينكار تلاش کردند مردم را در برابر سپاه قرار دهند و بگویند تمام مشکلات اقتصادی کشور به دليل وجود سپاه است.

وي ادامه داد: نیرویی که دشمنان آن را تروریست نامیدند اکنون در چند جبهه با دشمن مي جنگد و مردم هم به سپاه اعتماد و اعتقاد دارند؛ هر کجا سازندگی انجام می شود نامی از سپاه در آنجا وجود دارد، دور زدن تحریم ها، مقابله با سیستم های جاسوسی و ... جبهه هایي است که سپاه در حال جنگ با آنان است.

گنجي خاطرنشان كرد: چند روز پیش دیديم که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار با نخست وزیر ژاپن در پیغام مذاکره با آمریکا فرمودند: "این شخص (رئيس جمهور آمريكا) اصلا لایق مذاکره نیست" بنابراین باید بدانیم مشکل آمریکا با ما بر سر حدود نیست و  در مسئله و مذاکره هسته ای دیدید چه برخوردی با ما داشتند آن ها با اصل این نظام و انقلاب مشکل دارند و سعی و تلاش آن ها ضربه زدن به این انقلاب است.# 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون