نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      12:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:187


نسخه چاپی
تلاش پلیس در حوزه عفاف و حجاب، مجاهدانه است
گروه استان ها - کرمانشاه - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از برنامه های پلیس در حوزه عفاف و حجاب و مبارزه با بدحجابی در جامعه حمایت کرد و گفت: تلاش پلیس در حوزه عفاف و حجاب و برخورد با بدحجابی مجاهدانه بوده است..

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "مصطفی علما" در دیدار با سردار "جاویدان" فرمانده انتظامی استان با وی که در جمع نمازگزاران مسجد "حاج شهبازخان" حضور یافته بود، اظهار داشت: مقابله با بدحجابی موضوعی است که از اهمیت فراوان برخوردار بوده و انتظار می رود دستگاه های مسئول و نهادهای نظارتی نسبت به موضوع ورود پیدا کنند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه طی سال های اخیر پلیس به عنوان تامین کننده امنیت جامعه بسیار خوب به مسئله ورود و اقدامات موثری در خصوص مقابله با بدحجابی انجام داده است، گفت: سایر دستگاه ها نیز باید مسئولانه به موضوع ورود پیدا کنند.

آیت الله علما یادآور شد: صادر کردن فرهنگ بی حجابی در جامعه اسلامی یکی از برنامه هایی است که طی سال اهای اخیر دشمنان با جدیت آن را دنبال کرده اند و لازم است در این راستا دستگاه های فرهنگی و نظارتی برنامه هایی را برای مقابله با این حربه دشمن  اجرا کنند.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین خواستار برخورد پلیس با خودروهایی شد که سرنشینان آن بدحجاب بوده و یا اصلا حجابی رعایت نمی کنند و گفت: این موضوع با آموزه های دینی ما در تضاد است.

وی گفت: البته طبق گزارشات ارسالی برخوردهایی در این خصوص صورت و حتی خودروهایی نیز در این راستا توقیف شده و انتظار می رود که این برخوردها با حفظ شان و کرامت انسانی افراد ادامه یابد.

آیت الله علما در پایان با قدردانی از مجموع اقدامات پلیس حمایت خود را از طرح های این نهاد در برخورد با موضوع بدحجابی اعلام و ابراز امیدواری کرد با کارهای فرهنگی شاهد باشیم که معدود افراد بدحجاب متوجه رفتار نامناسب خود شده و اهتمام لازم را در خصوص رعایت پوشش مناسب داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون