نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      12:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:134


نسخه چاپی
ولایت پذیری شهدا، برجسته ترین ویژگی آنهاست
گروه استان ها – شرق استان تهران - امام جمعه شهرستان پاکدشت گفت: يکي از برجسته ترين و شاخص ترين ويژگي شهدا که باعث شده نام و ياد آنان پس از گذشت سال ها بر دل ها حک شود همان اطاعت پذيري و تبعيت محض از امام و ولي زمان خود بوده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبري پلیس، حجت الاسلام "حسن لزومی" امام جمعه شهرستان پاکدشت در مراسم گرامی داشت بیست و هشتمین سالگرد شهادت سردار " بهزاد تفرشی " از شهدای نیروی انتظامی که در روستای " فیلستان " شهرستان پاکدشت برگزار شد گفت: ما هرچه داریم از عظمت، عزت و جانفشانی جوانانی است که با ایثار و از خودگذشتگی از نظام و انقلاب اسلامی دفاع کردند و امروز نیز در نزد پرورگار خود زنده اند.

وی با بیان اینکه شهدا چشم و چراغ ما هستند افزود: یادبود شهدا برای این است كه بدانیم قیام ، كلام و پیام شهدا برای تقویت خط ولایت و تداوم بخشیدن خط امام و رهبری و بصیرت‌افزایی و خدمت‌ بی منت به مردم بوده است.

حجت الاسلام لزومی با بیان اینکه شهید "بهزاد تفرشی" در لحظه شهادت بسیار خوشحال بود ، بیان داشت: وی با رشادت های خود در صحنه های نبرد با اشرار به عزتی از جانب خدا دست یافت و در معامله دو طرفه با خدا در ازای شهادت به سربلندی رسید.

امام جمعه شهرستان پاکدشت در اين مراسم با اشاره به ولايت پذيري و تبعيت محض شهدا از ولي فقيه به عنوان برجسته ترين ويژگي آنان، گفت: تاريخ اسلام و انقلاب شکوهمند ايران اسلامي حکايت از آن دارد که يکي از برجسته ترين و شاخص ترين ويژگي شهدا که باعث شده نام و ياد آنان پس از گذشت سال ها بر دل ها حک شود و راهشان پر رهرو گردد همان اطاعت پذيري و تبعيت محض از امام و ولي زمان خود بوده است.

گفتنی است، شهید بهزاد تفرشی، در سال 70 در منطقه زاهدان حین درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون