نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:119


نسخه چاپی
ناجا؛حافظ جان و مال و ناموس مردم
گروه استان ها – کهگیلویه و بویراحمد – استاندار استان در دیدار با فرمانده و جمعی از مقامات انتظامی استان با تقدیر از تلاش های شبانه روزی پلیس در تامین نظم و امنیت گفت: ناجا؛حافظ جان و مال و ناموس مردم است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان به همراه برخی از مسئولان ارشد انتظامی استان، با دکتر کلانتری استاندار این استان دیدار و گفت و گو کردند.

بنا بر این گزارش، دکتر کلانتری در این دیدار و در سخنانی بیان داشت : در طول دوران خدمتم با سختی کار نیروهای ناجا آشنایی دارم و این سربازان همیشه آماده و جان برکف علی رغم تعدد ماموریت ها، محدودیت های زیادی هم دارند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه ناجا، حافظ جان و مال و ناموس مردم است گفت : نظم و امنیت عمومی جامعه مرهون تلاش های شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه پست و مقام، فرصتی برای خدمت به خلق است ؛ عنوان کرد : بدون شک ماموران نیروهای نظامی و انتظامی به مراتب مسئولیت سنگین تری بر عهده دارند و می طلبد همچون فرمانده خود (سردار انصاری) همیشه پای کار باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حادثه رانندگی دردناک محور یاسوج – چرام که منجر به کشته شدن تعدادی از هم استانی هایمان شد در ادامه بیان کرد : از دور اخبار این حادثه را پیگیری می کردم و این اتفاق واقعا دلم را شکست و آرزوی صبر برای بازماندگان این حادثه را دارم .

کلانتری تصریح کرد : برای ارتقای جایگاه نیروی انتظامی استان از هیچ کوششی دریغ نمی کنم و می طلبد مجموعه انتظامی استان نیز عملیاتی و پای کار باشند.

بنا به این گزارش ، سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار گفت : انتظارات مردم از پلیس تغییر کرده و آنها علاوه بر اقتدار ماموران نظامی، خواستار برخورد اجتماعی پلیس با ناهنجاری ها است.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم برای ما افتخار است گفت : برخی از اماکن نظامی استان دارای قدمت زیادی هستند و انتظار می رود مجموعه استانداری، ما را برای ساماندهی ، مرمت و ایجاد مکان های ایمن یاری کنند.

انصاری در پایان خاطر نشان کرد : مجموعه انتظامی استان برای رفع مشکلات امنیتی و ترافیکی استان آمادگی هرگونه همکاری با مجموعه استانداری و سایر مسئولان مربوطه را دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون