نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      13:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
عملکرد نیروی انتظامی در فینال جام حذفی شایسته تقدیر است/ عدم پیش‌بینی های لازم توسط مسئولان ورزشگاه سبب ایجاد مشکلاتی شد
گروه استان ها - خوزستان - استاندار با بیان اینکه عملکرد نیروی انتظامی در فینال جام حذفی شایسته تقدیر است، گفت: عدم پیش‌بینی لازم توسط مسئولان ورزشگاه سبب بروز مشکلاتی در نحوه برگزاری این مسابقه فوتبال شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "غلامرضا شریعتی" در تشریح جزئیات این خبر با بیان اینکه نیروی انتظامی در جریان مسابقه بین تیم های "پرسپولیس و داماش" در فینال جام حذفی عملکرد مناسبی داشت، گفت: این مسابقه با توجه به مشکلاتی که داشت و تاخیری که در شروع آن بوجود آمد خوشبختانه به نحو مطلوبی برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این حوادث در استان های دیگر بوجود آمده و باعث خساراتی به خودورها و اماکن ورزشی و حتی زخمی شدن تعدادی از تماشاچیان شده بود بحمدالله مسابقه فینال جام حذفی با درایت نیروی انتظامی و کمترین مشکل برگزار شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت مسابقه فینال جام حذفی با جدیت وارد عمل شده بود، بیان داشت: طبق سنوات قبل در برگزاری مسابقات، ورزشگاه 2 ساعت قبل از بازی در اختیار ناجا قرار می گرفت اما با توجه به ازدحام جمعیت تصمیم مسئولان ورزشگاه بر این شد که زودتر از ساعت مقرر و حضور کامل نیروی انتظامی در ورزشگاه درهای ورودی باز شد و با هجوم تماشاگران تمامی سکوها و جایگاه اختصاص داده شده به طرفداران تیم داماش نیز اشغال شد که این کار بدون حضور کامل کارکنان نیروی انتظامی‌ انجام شده که در این صورت عملکرد ماموران انتظامی زیر سئوال نمی‌رود.

استاندار خوزستان ادامه داد: مسئولان در تقسیم جایگاه تماشاگران می بایست دقت می کردند چرا که بهترین جای ورزشگاه را برای طرفداران تیم داماش پیش‌بینی کردند در حالی که طرفداران تیم پرسپولیس هنگام ورود به ورزشگاه جایگاه طرفداران داماش را که هنوز در ورزشگاه حضور نداشتند، اشغال کردند و این موضوع سبب بروز مشکلاتی در نحوه برگزاری این مسابقه فوتبال شد.

شریعتی در ادامه اظهار داشت: نیروی انتظامی تلاش کرد در فینال جام حذفی مشکل خاص پیش نیاید برهمین اساس عملکرد پلیس در این رابطه شایسته تقدیر است.

استاندار خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: بنده در رابطه با به تاخیر افتادن مسابقه فوتبال، از نزدیک موضوعات را بررسی کردم و شرایط را طوری مهیا کردیم که بازی انجام شود البته فرمانده انتظامی خوزستان و مجموعه نیروی انتظامی نهایت همکاری و جدیت لازم را داشتند تا این مسابقه با کمترین مشکل و در نظم و امنیت کامل برگزار شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون