نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      14:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312


نسخه چاپی
شهادت، مرگ با عزت و معامله با خداست
گروه استان ها –هرمزگان-معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: شهادت، مرگ با عزت و معامله ای است که شهدابا خدا انجام می دهند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد علی نوری نژاد" در پی سفر به استان هرمزگان و افتتاح چند طرح معیشتی در منزل شهید " امید طاهری " در بندرعباس حاضر و با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد و گفت: شهید با شهادت خود به مقامی می رسد که خداوند از او خشنود و راضی است، چون در جهت تعالی دین و سرافرازی اسلام جانش را از دست می دهد.

وی با بیان اینکه در روایت ها آمده است هر شهید همانند انبیاء و علما  می تواند 70 نفر را شفاعت کند، تصریح کرد: شهدا از همه تعلقات دنیوی برای رسیدن به خشنودی خداوند دست کشیدند و تنها خشنودی پروردگار برای آنها مهم بود.

معاون هماهنگ کننده ناجا بیان داشت: امروز به برکت خون شهدا و صبر و ایثار خانواده این بزرگواران، امنیت بسیار خوبی را در منطقه ای که کانون نا امنی است و تمام دشمنان اسلام هدفشان نا امن کردن آن است شاهدیم  که این امنیت مرهون خون شهداست.

سردار نوری نژاد خاطر نشان کرد : دشمنان و بد خواهان ایران اسلامی بدانند، همه ما آماده شهادت هستیم و راه شهدا را که همانا راه خداست ادامه می دهیم و  این پرچم پر افتخار را که امانتی در دست ماست با اقتدار به صاحب اصلی آن امام زمان (عج)خواهیم سپرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون