نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      14:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:349


نسخه چاپی
خدمات رسانی کارکنان پلیس به زائران اربعین قلبی و اعتقادی است
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان، خدمات رسانی متنوع کارکنان پلیس به زائران اربعین را قلبی و بر خاسته از اعتقادات پاک و راسخ آنها به عنایات حضرت اباعبداله الحسین (ع) برشمرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در دومین کمیسیون عملیات اربعین که در سالن جلسات ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: بحث بازگشایی مرز خسروی امسال جدی تر از همیشه مطرح و احتمال انجام این کار به عنوان یکی از مطالبات مهم مردم بیش از گذشته است.

وی ادامه داد: از آن جایی که مرز خسروی نزدیک ترین نقطه کشور به کربلای معلاست پیش بینی می شود که خیل عظیمی از زائران برای شرکت در مراسم اربعین، این مرز را برای سفر به عتبات عالیات انتخاب کنند.

سردار جاویدان تصریح کرد: تامین امنیت زائران مسئله بسیار مهمی است که بر عهده نیروهای امنیتی خصوصا پلیس قرار داده شده است که البته این آمادگی به صورت کامل و صددرصدی وجود دارد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه تصریح کرد: اعتقاد قلبی کارکنان پلیس به موضوع اربعین و اشتیاق آنها برای خدمتگزاری به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) موضوعی است که باعث می شود تا کارها به نحو احسن و به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وی گفت: تجربه به خوبی ثابت کرده کاری که از روی اعتقادات قلبی انجام شود، بهترین نتیجه ممکن از آن حاصل می شود و بدون شک تک تک کارکنان انتظامی استان کرمانشاه با ایمان و اعتقادی راسخ به عنایات بی پایان حضرت سیدالشهدا (ع) امنیت زائران آن حضرت را تامین خواهند کرد.

پلیس پیشگیری ناجا در کنار فرماندهی انتظامی کرمانشاه

سردار "حمید عطایی"، جانشین پلیس پیشگیری ناجا نیز در این جلسه از همراهی همکارانش با کارکنان انتظامی استان برای ماموریت خطیر اربعین خبر داد و گفت: بدون شک خدمت به زائران امام حسین (ع) توفیق بی پایانی است که نصیب کارکنان پلیس شده است.

سردار "حمید عطایی" ادامه داد: در ایام اربعین حسینی اولویت ناجا و پلیس پیشگیری حفظ امنیت زائرانی است که با اطمینان از حضور شبانه روزی پلیس سفر زیارتی خود را آغاز و به خیل جمعیت عاشق حضرت سیدالشهدا (ع) در کربلای معلا می پیوندند.

وی گفت: خوشبختانه در سال های اخیر پلیس به خوبی موفق به تامین امنیت زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شده و امسال نیز مصمم تر از قبل به این کار مهم همت خواهد گمارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون