نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      14:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312


نسخه چاپی
توقیف محموله قاچاق در "جم"
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس شهرستان جم یک دستگاه کشنده تریلر حامل کالای قاچاق به ارزش بیش از 12 میلیارد ریال را توقیف کردند.
 

سردار "خلیل واعظی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان جم حین کنترل خودروهای عبوری در محور "جم– فیروز آباد" به یک دستگاه کامیون کشنده تریلر مشکوک وآن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو 26 کارتن دستگاه ماینر ،26 دستگاه پاورماینر ، 20 کارتن حاوی 92 دستگاه سوپر توربو خودرو ،10 قطعه لوازم جانبی سوپر توربو خودرو ،34 حلقه لاستیک و2 دستگاه یخچال فاقد مجوز گمرکی کشف شد، افزود: طبق نظر کارشناس مربوطه ارزش ریالی این محموله 12 میلیارد و 870  میلیون ریال برآورد شده است.

وی همچنین بیان داشت: هدف سودجویان از ورود این دستگاه ها به کشور التهاب در بازار ارزی می باشد. که باعث ضربه زدن به اقتصاد  و  در پی آن افزایش تورم و بیکاری می باشد.

سردار واعظی با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد عنوان داشت: شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک به کالای قاچاق را به مرکز فوريت هاي پليسي 110 گزارش تا در این خصوص اقدام شود.#
 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون