نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      16:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
خودمراقبتی موجب اعتلای رفتار پلیس می شود
گروه استان ها-هرمزگان- معاون هماهنگ کننده ناجا در جلسه کمیسیون صیانت در استان هرمزگان ، رویکرد صیانتی و خودمراقبتی را موجب اعتلای رفتار پلیس دانست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد علی نوری نژاد" در جلسه کمیسیون صیانت در جمع معاونین ، مدیران و فرماندهان استان هرمزگان در بندرعباس گفت : موضوع خودمراقبتی و صیانت از مهمترین راهکارها برای تعالی رفتار سازمانی و نظارت برخود و زیرمجموعه بوده و اولین قدم در دستیابی به اخلاق حرفه ای یک پلیس موفق است.

وی با اشاره به اهمیت شغل پلیس و ضرورت حفظ جایگاه ، شأن و منزلت کارکنان نیروی انتظامی ، تصریح کرد: یگان های صیانتی و نظارتی استان با نگاه و رویکرد دلسوزانه در راستای حفظ کارکنان در همه جهات تلاش های خوبی کرده و تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا با ارتقاء توانمندی های کارکنان با برگزاری کلاس های آگاه سازی و نمایشگاه های صیانتی در راستای این موضوع گام بردارند.

این مقام ارشد انتظامی کشور رویکرد صیانتی و خودمراقبتی را موجب اعتلای رفتار پلیس دانسته و اظهارداشت: اگر مدیران و فرماندهان بتوانند خدمات ،عملکرد و کارخواسته های سازمانی را به نحو احسن انجام دهند این موضوع به تنهایی فقط نیمی از راه در اجرای وظایف است بلکه کیفیت انجام وظایف بستگی به نحوه انجام و پاسخگویی دارد.

معاون هماهنگ کننده ناجا خاطر نشان کرد : نظارت و صیانت مطلوب از خود و کارکنان در گرو آن است که یک مدیر، توانایی و قدرت کنترل بر رفتار شخصی خود را داشته باشد و این موضوع زمانی تقویت خواهد شد که اخلاق مداری و اخلاق محوری در یک مجموعه به درجه اعلای خود نزدیک شود.

سردار نوری نژاد اظهار داشت : اقدامات حفاظتی و صیانتی و برگزاری جشنواره موجبات ارتقاء سلامت اداری و تعالی رفتار کارکنان ، کاهش جرایم ارتکابی توسط کارکنان ، کاهش تخلفات وشکست حفاظتی و کاهش نارضایتی های مردم و کارکنان را به دنبال دارد.

گفتنی است در ابتدای این نشست سرهنگ تیمور دولتیاری رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان ،گزارشی کامل از مهمترین اقدامات صیانتی انجام شده به همراه میزان کاهش تخلفات و افزایش رد رشوه و صحت عمل کارکنان ارائه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون