نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/30      11:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:162


نسخه چاپی
طرح‌های انتظامی و امنیتی اربعین ۹۸ پر رنگ تر از سال های قبل اجرا می شود
گروه استان ها –ایلام -جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه وضعیت زیرساخت‌ها در مرزها برای تردد زائران در اربعین بهبود می یابد ،گفت: در اربعین ۹۸ طرح‌های انتظامی و امنیتی پررنگ‌تر از سال‌های قبل اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" محسن فتحی زاده" در سفربه استان ایلام و دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دهلران با اشاره به اینکه هدف پلیس تامین امنیت و آرامش زائران است، گفت: تمامی ظرفیت های ناجا در حوزه های مختلف برای اربعین 98 تقویت شده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در همه مرزها شرایط زیرساخت ها نسبت به سال‌های گذشته بهبود یافته است، افزود: طرح‌های انتظامی امنیتی و ترافیکی در اربعین 98 پررنگ‌تر از سال‌های قبل خواهد بود.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد : علاوه بر ۳ مرز فعال در کشور، خواهان بازگشایی مرز چیلات با هماهنگی کشور عراق و در صورت مرتفع شدن مشکلات امنیتی آن هستیم. 

حجت الاسلام والمسلمین "سید محسن موسوی" امام جمعه شهرستان دهلران در ادامه این دیدار، گفت: بازگشایی مرز چیلات خواسته به حق مردم شهرستان مرزی دهلران است.

وی ادامه داد: خوشبختانه مردم ولایتمدار شهرستان دهلران علی رغم نبود امکانات و زیرساخت های مناسب، در ایام اربعین حسینی(ع) به صورت شبانه روزی به زوار سید الشهداء(ع) خدمت می کنند.

امام جمعه دهلران با اشاره به اینکه مسیر حرکت زوار کشورمان، علی الخصوص استان های مرکزی و شمالی به مرز مهران، مسیر ( خرم آباد - اندیمشک - دهلران - مهران ) است، بیان کرد: باتوجه به تردد قابل توجه زوار از مسیر دهلران، می طلبد مسئولان و خیرین این استان و کشور امکانات و ظرفیت های خود را در شهرستان دهلران مستقر کنند.

گفتنی است، جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا همچنین از محورهای مواصلاتی شهرستان دهلران و زیر ساخت های اربعین امسال این شهر مرزی بازدید کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون