نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/30      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی
مجاهدت های پلیس، ایران را به جزیره امن خاورمیانه تبدیل کرده است
گروه استان ها - کرمانشاه - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با قدردانی از تلاش ها و ایثارگری های نیروی انتظامی گفت: رشادت های کارکنان خدوم پلیس در کنار سایر نیروهای مسلح باعث شده تا ایران اسلامی امروز به جزیره امن خاورمیانه تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ماموستا ملا "محمد محمدی" در دیدار با سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان، انتصاب وی را به این سمت تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد در زمان مدیریت وی بر پلیس کرمانشاه روند ارتقاء امنیت تداوم یابد.

وی با بیان اینکه 21 سال است در کسوت امام جمعه اهل سنت به مردم کرمانشاه خدمت می کند، افزود: در این مدت از نزدیک شاهد تلاش های مخلصانه و مجاهدانه ماموران پلیس در راستای امنیت بخشی بوده است.

ماموستا محمدی تاکید کرد: در سایه این مجاهدت ها و تلاش های شبانه روزی خوشبختانه امروز امنیتی پایدار در همه استان وجود دارد که البته با توجه به تلاش های مستمر مجرمان برای انجام کارهای بزهکارانه از فرمانده انتظامی جدید انتظار می رود با جدیت به مقابله با ناامنی ها بپردازد تا امنیت موجود حفظ شده و حتی ارتقاء یابد.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با بیان اینکه پلیس یکی از مردمی ترین دستگاه های کشور است، گفت: در جریان زلزله 7.3 ریشتری شامگاه 21 آبان سال 96 همگان شاهد تلاش ها و مجاهدت های ماموران پلیس در جریان امدادرسانی به افراد زلزله زده بودند.

وی تصریح کرد: حضور دلگرم کننده نیروهای پلیس در مناطق زلزله زده امنیت خوبی را در آن مناطق ایجاد کرده و اکثر افراد مصیبت زده رضایتمندی کاملی از اقدامات پلیس داشتند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: از همان ابتدای پیروزی انقلاب پیروان اهل سنت در کنار برادران و خواهران شیعی خود برای موفقیت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرده و همواره مانند سدی مستحکم در برابر توطئه های دشمنان ایستاده اند.

ماموستا محمدی در پایان گفت: امروز هیچ فرقی میان شیعه و سنی نیست و همه ما متحد و متفق القول در کنار هم برای سربلندی انقلاب و نظام تلاش و خود را مکلف به تبعیت و پیروی از فرامین رهبری می دانیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون