نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/30      13:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:611


نسخه چاپی
هوشیاری پلیس در دستگیری کلاهبرداران
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 5 نفره با 6 میلیارد و 530 میلیون ریال کلاهبرداری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی با ترفند جعل امضا، فروش خودرو و همچنین جعل سند اقدام به کلاهبرداری از تعدادی شهروند کرده اند، بلافاصله موضوع با جدیت تمام در دستور کار کارشناسان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس آگاهی با تلاش مستمر و همچنین بررسی کامل موضوع موفق شدند افراد مورد نظر را شناسایی کنند، افزود: در دو عملیات جداگانه طی یک ساعت ماموران موفق شدند 5 کلاهبردار حرفه ای که به صورت باندی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کردند را دستگیر و به مقر پلیس آگاهی انتقال دهند.

این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های فنی پلیسی به 15 مورد کلاهبرداری از شهروندان به ارزش 6 میلیارد و 530 میلیون ریال اعتراف کردند، یاد آور شد: نهایتا متهمان بعد از تکمیل پرونده  تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی، پلیس را یار و یاور مردم دانست و به برهم زنندگان آرامش و امنیت مردم هشدار داد پلیس با افرادی که به امنیت و آرامش جامعه خدشه وارد نمایند به شدت برخورد می کند و اجازه نخواهد داد تا مردم عزیز دغدغه ای در رابطه با موضوع امنیت داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون