نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/30      13:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:684


نسخه چاپی
تمهیدات پلیس اردبیل برای برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان
گروه استان ها –اردبیل- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به ورود 4 تیم حاضر در هفته چهارم لیگ والیبال ملت های جهان به استان گفت: تمهیدات لازم از سوی پلیس در این رابطه اندیشیده شده تا این رویداد مهم ورزشی در امنیت و آرامش کامل برگزار شود.

سرهنگ "کریم نوری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به ورود تیم های ایران، پرتغال، استرالیا و فرانسه به استان اردبیل، اظهار داشت: این تیم ها از 31 خرداد ماه به مدت 3 روز در قالب مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان در ورزشگاه 6 هزار نفری پهلوان "رضازاده" با هم به رقابت می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم از سوی پلیس در این رابطه اندیشیده شده تا این رویداد مهم ورزشی در امنیت و آرامش کامل برگزار و اردبیل به میزبانی شایسته برای تیم های حاضر در مسابقات تبدیل شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با محوریت برگزاری شایسته این مسابقات، گفت: همدلی و همفکری مسئولان و سازمان های دخیل در برگزاری این مسابقات در حد اعلای خود بوده و به حول و قوه الهی ورزش دوستان و ورزشکاران در طول برگزاری مسابقات لحظاتی آرام، مهیجی را سپری خواهند کرد.

سرهنگ نوری با تاکید بر برخورد قاطع و مقتدرانه پلیس با تماشاگر نماها و برهم زنندگان امنیت و آرامش محل برگزاری مسابقات، تصریح کرد: انتظار پلیس از تماشاچیان قانونمندی و رعایت حقوق شهروندي است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون