نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/30      14:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:651


نسخه چاپی
دستگیری سارقان شرور در "اندیمشک"
گروه استان ها – خوزستان - فرمانده انتظامی "اندیمشک" از شناسایی و دستگیری سارقان شروردر این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "امیرعباس شهبازی" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت درسطح شهرستان و دریافت گزارشات مبنی بر قدرت نمایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان توسط افرادی ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرارگرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی کلانتری 11 اندیمشک موفق شدند با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، اعضای باند 3 نفره سارقان شرور سابقه دار را که دارای سوابق متعدد شرارت، سرقت به عنف، سرقت منزل، سرقت سیم برق و تهیه وتوزیع موادمخدر هستند شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ شهبازی تصریح کرد: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه سارقان، چندین دستگاه تلفن همراه، یک دستگاه موتورسیکلت، یک دستگاه ترازوی توزین و فروش موادمخدر، 300 گرم موادمخدر از نوع هروئین، تعداد زیادی پایپ استعمال موادمخدر و یک عدد قیچی مخصوص برش سیم برق، کشف شد.

شهبازی افزود : متهمان در تحقیقات پلیس به 20 فقره انواع سرقت اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان انديمشک درپایان با بیان اینکه نیروی انتظامی اجازه جولان و قدرت نمایی به هنجارشکنان و اراذل واوباش نخواهد داد، از شهروندان عزیز خواست در صورت مشاهده هرگونه اقدامات مجرمانه وخلاف قانون مراتب را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون