نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/30      15:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:655


نسخه چاپی
مهران، امسال بیش از سال های گذشته کانون توجه زائران اربعین حسینی (ع) خواهد بود
گروه استان ها- ایلام -معاون عمرانی استانداری ایلام با بیان اینکه مهران، امسال بیش از سال های گذشته کانون توجه زائران اربعین حسینی (ع)خواهد بود، گفت: امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی شاهد هر چه بیشتر تسهیل تردد زائران باشیم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس مهندس"احمد کرمی" در نشست قرارگاه اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: بعد از اربعین پارسال بلافاصله آسیب‌شناسی ها انجام شد و با پیگیری‌های صورت گرفته بخش عمده‌ای از آن مرتفع شده است.

وی به سیل اخیر در استان ایلام و خسارت هایی که به زیرساخت های استان وارد آورد اشاره کرد و  گفت: ۳۰۰ رانش و ریزش در بارندگی اخیر داشتیم که به صورت موقت اقداماتی انجام شده اما قصد داریم تا قبل از اربعین، این اقدامات به صورت اصولی و ایمن، اصلاح و بازسازی شود.

معاون عمرانی استانداری ایلام یادآور شد: با توجه به گرم شدن هوا چند کار اصولی جهت آرامش زائران و خنک سازی در گیت های خروجی انجام شده است و پیش‌بینی می‌شود تا قبل از اربعین امسال به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: هدف گذاری ساخت بیش از ۱۴۰۰ چشمه سرویس بهداشتی انجام شده که قطعاً بیش از ۶۰۰ مورد آن قبل از اربعین حسینی به بهره‌برداری خواهد رسید.

مهندس کرمی یادآور شد:  برنامه‌ریزی کرده ایم یک لاین اضطراری  را ایجاد ، و ورود و خروج را از هم جدا کنیم تا بار ترافیکی ایجاد نشود.

معاون عمرانی استانداری ایلام در پایان گفت: امسال با توجه به حجم تردد زائران اربعین حسینی قصد داریم از تمام ظرفیت‌های استان جهت خدمات دهی بهتر به زائران استفاده کنیم#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون