نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/30      15:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:661


نسخه چاپی
آموزش سرلوحه تمام ماموریت هاست
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - "معاون تربیت و آموزش ناجا در بازدید ازآموزشگاه علمی تخصصی ولیعصر (عج) تبریز گفت :آموزش سرلوحه تمام ماموریت هاست .
به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس،  سردار  "امیرحسین یاوری " در بازدید ازآموزشگاه علمی تخصصی ولیعصر (عج) تبریزو در جمع فراگیران درجه داری گفت:در خصوص نحوه یادگیری فراگیران آموزشی باید برنامه ریزی لازم و مناسب صورت گیرد چراکه آموزش سرلوحه تمام ماموریت هااست.

وی یادگیری علم وهنر و رعایت اخلاق حسنه و مردم داری را از ضرورت های کارکنان پلیس و پلیس جامعه محور دانست و گفت: اخلاق حسنه مسير هدايت واقعي را براي انسان نشان داده و باعث سالم زيستن در ابعاد فردي و روحي و شغلی مي شودواز ضروریات پلیس مکتبی و جامعه محور به حساب می آید چراکه پليس مامن و مايه آرامش دل هاي خائف و ترسان در جامعه است.

این مقام انتظامی در ادامه ضمن اشاره به حساسيت کار پليس خاطر نشان کرد: یادگیری و آموزش صحیح لازمه تمامی افراد در سطوح زندگی فردی و اجتماعی و ماموریتی است  و برای کارکنان انتظامي لازم و ضروري تر است .

وی در ادامه افزود: پیاده سازی الگوهای آموزشی در همه فرایندهای آموزشی ، ماموریتی و آشنایی بیش از پیش پلیس در برخورد حکیمانه با مردم و ارتقاء اخلاق و معنویت یکی از اولویت های ماموریتی  معاونت تربیت و آمزش ناجا می باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون