نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      9:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:234


نسخه چاپی
4 کشته و 2 مصدوم در برخورد تریلر با 2 سواری در آمل
گروه استان ها– مازندران– رئیس پلیس راه استان از برخورد تریلر با 2 خودروی سواری در کمربندی "هزار سنگر" شهرستان "آمل" و کشته شدن 4 نفر و مصدومیت 2 نفر از سرنشینان و راننده خودروها خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: در ساعت 19 و 55 دقیقه روز جمعه 31 خردادماه سال جاری در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در کمربندی "هزار سنگر" شهرستان آمل به محمودآباد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس راه شهرستان آمل قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک کامیون تریلی ماز با یک خودرو سواری ام وی ام به رانندگی مردی 50 ساله و سرنشینی سه نفر زنی 50 ساله، پسری 16 ساله و دختری 19 ساله همگی اهل و ساکن تهران و یک خودرو سواری چری شاسی به سرنشینی دو نفر به شدت با یکدیگر برخورد کردند.

رئیس پلیس راه مازندران، اظهار کرد: در این سانحه راننده خودرو و 3 سرنشین خودرو ام وی ام به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و 2 نفر از سرنشینان خودرو چری شاسی به شدت مجروح شدند که با حضور عوامل اورژانس به بیمارستان 17 شهریور منتقل شدند.

سرهنگ قدمی از بررسی علت تامه تصادف از سوی کارشناسان پلیس راه خبر داد و افزود: موضوع در دست بررسی بیشتر قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون