نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      9:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی
کشف ۳۶ هزار خمیردندان فاسد درپایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۳۶ هزار خمیردندان فاسد به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سردار" کیوان ظهیری" در تشریح این خبر، بیان داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک کارگاهی در محدوده امین آباد با همکاری چند نفر ، اقدام به جمع آوری خمیر دندان های فاسد از سطح بازار می کنند و سپس با تغییراتی، کالای فاسد را به عنوان کالای مصرفی در بازار توزیع می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 173 امین آباد قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بررسی اولیه مشخص شد که خبر صحت دارد و متهم ، تاریخ و مبلغ چاپ شده بر روی خمیر دندان ها را تغییر و سپس به عنوان خمیردندان تاریخ روز با قیمت واقعی به بازار عرضه می کند، گفت: با هماهنگی مقام قضائی تیمی از ماموران کلانتری امین آباد برای دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اعزام شدند.

سردار ظهیری عنوان کرد: در بازرسی از محل 250 کارتن حاوی 36 هزار عدد خمیردندان فاسد که برای پخش در بازار آماده شده بود، کشف شد و متهمان نیز به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

رئیس پلیس پیشگیری فاتب در خاتمه افزود: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرده اند و کارگاه پلمب شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون