نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      12:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:155


نسخه چاپی
تقدیر و تشکر نمایندگان مجلس از اقدامات ناجا/ اعلام آمادگی مجلس برای تقویت نیروی انتظامی
گروه ناجا – جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضاء بیانیه ای از عملکرد و اقدامات ناجا در سال 97 و 98 تقدیر و تشکر کردند.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در اردیبهشت ماه سال جاری تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضاء بیانیه ای از عملکرد و اقدامات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران طی سال های 1397 و 1398 پیرامون موضوعات مختلف تقدیر و تشکر کردند. متن بیانیه بدین شرح است:

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا در سال 1397، با وجود فشارها و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی و توطئه های دشمنان انقلاب، با همت والای فرماندهان و مدیران و همچنین دلسوزی، ایثار و پشتکار کارکنان خدوم خود و با به کارگیری همه ظرفیت ها و قابلیت ها، حضور فعال و چشمگیری در تمامی صحنه های نظم و امنیت داشته و تلاش کرده تا با روحیه ای جهادی، محیطی امن برای مردم ایجاد و امنیتی در خور و شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت ایثارگر و انقلابی آن برقرار کند.

حضور تأثیرگذار در مدیریت و برقراری نظم و امنیت در حماسه اربعین، همکاری باقوه قضائیه در شناسایی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و بر هم زنندگان بازار ارز و محتکران ارزاق عمومی، اجرای موفقیت آمیز طرح نوروزی برای برقراری انضباط و تأمین نظم و امنیت در مبدأ، مقصد و طول سفر مسافران نوروزی که خوشبختانه موجب کاهش مصدومان و جان باختگان حوادث رانندگی شد، اقدام سریع و انقلابی در شناسایی و معدوم کردن قاتل طلبه شهید "همدانی" و همچنین آزادسازی باران شیخی دختر 8 ساله از چنگال آدم ربایان در استان مرکزی و ... از جمله اقدامات قابل تحسین نیروی انتظامی است.

ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر خود لازم می دانیم از فرمانده جهادی سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی و از تلاش ها و مجاهدت های فرماندهان و مدیران این نیرو و کارکنان خدوم و سبزپوشان عرصه نظم و امنیت کشور تقدیر و تشکر کنیم.

ضمن اعلام آمادگی مجلس برای تقویت و حمایت از ناجا تقاضا داریم دولت با تقویت بیشتر این نیرو به ویژه فراهم کردن حضور فعال تر پلیس در فضا مجازی نسبت به توسعه، تجهیز و تقویت آن اقدام عاجل به عمل آورد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون