نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
سهولت تردد زائران اربعین حسینی (ع) اولویت پلیس و مسئولان / مدیریت لایه به لایه جمعیت وهوشمندسازی پایانه برکت/ روادیداز شهرهای مبدأ دریافت شود
گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال در مقایسه با سال های گذشته شاهد تردد بیشتر زائران در پایانه مرزی مهران باشیم، گفت: سهولت در تردد زائران اربعین حسینی (ع) مهمترین اولویت پلیس و مسئولان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "نورعلی یاری" در نشست قرارگاه اربعین حسینی (ع) اظهار داشت:پیاده روی اربعین حسینی(ع) به عنوان نماد غرور ملی و استانی یکی از ماموریت های سنگین نیروی انتظامی است که می طلبد همه دستگاه ها برای مدیریت آن در کنار ناجا که نوک پیکان است تلاش کنند.

وی افزود: امنیت و آرامش مردم و زائران اربعین حسینی (ع) اولویت و خط قرمز پلیس است و برای تحقق آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .

سردار یاری در بخش دیگری از سخنان خود به مدیریت لایه به لایه جمعیت و هوشمندسازی پایانه برکت اشاره کرد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده توسط مسئولان استانی و هماهنگی با نیروی انتظامی امیدواریم بتوانیم بحث ورود و خروج خودروهای ناوگان عمومی را به پایانه برکت با هوشمند سازی، مدیریت کنیم.

وی افزود:پیش بینی می شود امسال علاوه بر افزایش تردد خودروهای ناوگان عمومی ،شاهد تردد خودروهای شخصی در پایانه مرزی مهران باشیم که این موضوع نیازمند یک مدیریت صحیح در خصوص اسکان و پارک خودروها خواهد بود وبایستی تا قبل از اربعین حسینی(ع) مشکلات و نواقصات موجود برطرف شود.  

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: با توجه به رایگان بودن ویزا مابین دو کشور ایران و عراق، قطعاً امسال شاهد حضور باشکوه و غرورآفرین زائران اربعین حسینی(ع) خواهیم بود و این موضوع وظیفه نیروی انتظامی ، مسئولان و نهادهای خدمات رسان را سنگین تر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه رایگان بودن ویزا به معنای نگرفتن آن نیست از زائران خواست با توجه به نبود کنسولگری در استان ایلام، قبل از سفر به مرز، حتماً روادید معتبر خود را از مبدأ حرکت دریافت کنند.

سردار یاری در پایان گفت: امسال نیز با تمهیدات اندیشیده شده در زمینه های تامین نظم و امنیت توسط نیروی انتظامی و همچنین تسریع در بهسازی زیرساخت های استان با نگاه ویژه استاندار و مسئولان ، شاهد حضور و تردد میلیون ها عاشق و دلباخته اهل بیت(ص) از پایانه مرزی مهران به عنوان دروازه عتبات عالیات خواهیم بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون