نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      16:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:128


نسخه چاپی
فرماندهان و یادگاران دوران دفاع مقدس؛ یاور و پشتیبان ناجا هستند
گروه ناجا – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: با بهره مندی از تجربیات و دانش یادگاران 8 سال دفاع مقدس، این عزیزان به راستی یار، یاور و پشتیبان نیروی انتظامی در اجرای مأموریت ها هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن فتحی زاده" در ششمین جلسه نهضت خاطره گویی دوران دفاع مقدس  که با حضور سرلشکر "سید یحیی صفوی"؛ دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و جمعی از فرماندهان عالی رتبه نیروی های مسلح به میزبانی ناجا در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار داشت: بایستی با نهادینه کردن دستاوردهای 8 سال دفاع مقدس از مولفه هایی که باعث سرافرازی و پیروزی رزمندگان اسلام شده برای ادامه مسیر در این راه بهره مند شویم.

وی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی مأموریت های بسیار متنوع و گسترده ای دارد ، البته این موضوع  توفیق الهی است که خداوند متعال نعمت پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و تأمین نظم و حفظ امنیت را بر دوش همکاران قرار داده است.

سردار فتحی زاده با بیان اینکه تهدیدات همه روزه از سوی دشمنان در حال اجراست، تأکید کرد: مسئولیت های ناجا نیز به گونه ای باید تعبیه شود که بتواند برای پاسخگویی به این تهدیدات چه در نقاط صفر مرزی چه در مسیرها ، جاده ها و چه در عمق شهرها و روستاها آماده اجرای وظیفه باشد.

این مقام عالی انتظامی یادآور شد: رویکرد ناجا نیز با توجه به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا رویکردی تحولی است به گونه  ای که همزمان با اجرای مأموریت های متنوع و گسترده بتواند رویکردهای تحولی را نیز پیگیری کند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: بحمداله امروزه به برکت حضور فرماندهان، مدیران و یادگاران 8 سال دفاع مقدس و با بهره مندی از تجربیات و دانش آنان، این عزیزان به راستی یار، یاور و پشتیبان نیروی انتظامی در اجرای مأموریت ها هستند.

وی در خاتمه افزود: برگزاری این جلسه موید این خواهد بود که ان شاء الله در راستای دستاوردهای 8 سال دفاع مقدس گام های موثرتری برداشته خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون