نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      15:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
انتخاب شغل پلیس نشانه رشد علمی، فکری، فرهنگی و اجتماعی است
گروه استان ها _ اصفهان _ استاندار، انتخاب شغل پلیس و خدمت در نیروی انتظامی را نشانه تعهد، تدین و رشد علمی، فکری، فرهنگی و اجتماعی افرادی که وارد این نیرو می شوند عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، دکتر "عباس رضایی" در مراسم تحلیف فراگیران مرکز آموزش علمی تخصصی درجه داری شهید "بهشتی" ناجا اظهار داشت : افرادی که امروز به این درجه نائل می شوند نشان از تقوا ،توانایی، پاکی و سلامت جسمی و روانی اجتماعی آنها است و این افراد خانواده هایی معزز و شریف دارند که اینگونه فرزندانی برومند تربیت کرده اند که در تامین امنیت کشور نقش آفرینی کنند.

وی خطاب به خانواده های فراگیران مرکز آموزش شهید بهشتی ناجا گفت :فرزندان شما که به این درجه از رشد رسیده اند و به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت می کنند ، نشان دهنده پاکی شماست و امروز زحمات شما به ثمر رسیده که فرزندانی پاک و متعهد تربیت کرده اید که جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه تامین "امنیت" و "سلامت" برای مردم از وظایف اصلی همه حکومت هاست، خطاب به نیروهای جدیدی که وارد نیروی انتظامی می شوند، گفت: امروز توفیق خدمت و تامین امنیت مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران بر عهده شما گذاشته شده که این نشان دهنده پاک سرشتی ، پاک دستی ، تدین و متعهد بودن شما است .

وی افزود: اگرچه انتخاب شغل پلیس و خدمت در نیروی انتظامی نظام مقدس جمهوری اسلامی متعهد و متدین بودن شما را نشان می دهد و نشان از رشد علمی فکری ، فرهنگی و اجتماعی شما است ،اما باید بدانید که با قدم گذاشتن در این راه مسئولیت های عظیمی را برای خود خلق می کنید.

استاندار اصفهان، حفظ و تامین امنیت را مهمترین رکن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرد و اظهار داشت: افرادی که پذیرای این مسئولیت خطیر می شوند پاداش های بزرگی نزد خداوند دارند که امیدوارم شما عزیزان که در این راه قدم گذاشته اید موفق باشید و همچون فرماندهان خود که افرادی متدین و متشرع و مایه مباهات میهن اسلامی هستند بتوانید به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت رسانی کنید .

رضایی در پایان خاطر نشان کرد: برخود لازم می دانم تا از فرمانده ناجا که به مسئله حیاتی آموزش در نیروی انتظامی توجه و عنایت ویژه ای دارند و همچنین از فرمانده آموزشگاه شهید بهشتی ناجا و دیگر فرماندهان دربخش های مختف تقدیر و تشکر کرده و برای آنها آرزوی سلامتی و موفقیت روز افرون داشته باشم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون