نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      15:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118


نسخه چاپی
روحیه شهادت طلبی، سبب اقتدار این سرزمین شده است/ هراس دشمن از فرهنگ جهاد و شهادت
گروه استان ها _ خراسان رضوی _ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی و جهادی ملت سبب اقتدار و پایداری این سرزمین شده، گفت: هراس دشمن از فرهنگ جهاد و شهادت در بین جوانان انقلابی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین"سید علیرضا ادیانی" در دومين یادواره 117 شهید نیروی انتظامی جنوب استان خراسان رضوي در شهرستان تربت حیدریه، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: از جمله وظایف رهبری این است که نگذارد شعله جهاد و شهادت در جامعه خاموش شود و الحمدلله به لطف تلاش  و زحمات رهبر عزيزمان این شعله همچنان در كشور روشن است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بابيان اينكه امام خمینی (ره) فرمودند"اگر ملتی شهادت را سعادت خود بداند هرگز شکست نمی خورد"، تصریح کرد: اگر نبود بیان خداوند در قرآن مجید و سخن بزرگان دین و ائمه اطهار (ع) هرگز عقل بشر قادر نمی شد، جایگاه شهید و شهادت را درک کند.

وی با اشاره به اينكه ما هرچه داریم به برکت شهدا و خانواده های این عزیزان است و اینها الگوهای خوبی برای همه هستند، بیان داشت: خداوند در قرآن به مقام و جایگاه شهادت اشاره و تصریح می کند که مپندارید شهدا مرده اند بلکه آنان زنده و جاوید هستند و در پیشگاه خداوند خود روزی می خورند.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی، فرهنگ جهاد و شهادت را باعث هراس دشمن از مردم ایران عنوان کرد و اظهار داشت: دشمن بداند که هزاران جوان انقلابی در این کشور وجود دارد و اگر خطایی کند چنان درسی به او خواهند داد که هیچ ابر قدرتی در فکرش نیاید.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، مهمترین اهداف شهدا را تحقق آرمان ها و ارزش های انقلاب، برقراری حکومت دین و کوتاه کردن دست اجانب از خاک کشور عنوان کرد و گفت: دشمن به دنبال این است که ایران در برابر آنها تسلیم شود اما نمی داند که آرمان ها و ارزش های ما تغییر ناپذیرند و هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

وی یکی دیگر از اهداف و آرمان های شهدا را تحقق عدالت در جامعه عنوان و تصریح کرد: نیروی انتظامی در راستای تحقق این آرمان قدم برمی دارد همچنین مطالبه اصلی مردم نیز تلاش مسئولان برای ایجاد عدالت در جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، مدیریت جهادی و انقلابی را عامل اصلی پیشرفت و توسعه در کشور دانست و گفت: برای رسیدن به اهداف آرمانی باید تلاش مضاعف و جهادی داشته باشیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه از دست دادن فرزند رنج بزرگی است، گفت: آن چیزی که این رنج را برای خانواده شهدا آسان می کند این است که ما تا آخرین نفس بر عهد و پیمان خود با آنها ایستاده و خواهیم ایستاد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون