نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      15:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:318


نسخه چاپی
کشف مواد اولیه پتروشیمی قاچاق در " نظرآباد
گروه استان ها-البرز-فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از شناسایی و توقیف 2 دستگاه خودرو تریلرحامل مواد اولیه پتروشیمی قاچاق و خارج از شبکه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی سلیمانی" در توضیح این خبر گفت : در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا ، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان حین ماموریت در سطح حوزه به 2 دستگاه تریلر حامل بار مشکوک شدند.

وی تصریح کرد : ماموران ضمن توقیف در بازرسی از  این 2خودرو20 تن مواد اولیه پتروشیمی قاچاق که خارج از شبکه وارد کشور شده بود کشف و در این رابطه 3 نفر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش این محموله براساس برآورد کارشناسان 10 میلیارد ریال براورد شده، اظهار داشت :متهمان همراه با پرونده مقدماتی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد در پايان با تاکيد بر برخورد قاطعانه نيروي انتظامي با قاچاق کالا و سرمايه هاي ملي خاطر نشان کرد: پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمينه ساز جرايم ديگري در سطح جامعه مي شود که مقابله با آن يکي از اولويت هاي اصلی پليس به شمار مي رود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون