نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      15:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:483


نسخه چاپی
نیروی انتظامی با اتکا به نیروی انسانی اقدامات بارزی داشته است
گروه استان ها-البرز- استاندار گفت:نیروی انتظامی با اتکا به نیروی انسانی متعهد و تجهیزات مدرن و نوین در طول سال های گذشته اقدامات بارزی داشته و به افتخارات خوبی در انجام ماموریت های خود نائل آمده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "عزیزاله شهبازی"در مراسم جشن سردوشی فراگیران دوره 91 شهید بیرانوند آموزشگاه علمی تخصصی شهید چمران ناجا گفت: امروز یکی از روزهای مجد و عظمت ملت ایران به واسطه وجود چنین سربازان فداکار برای میهن اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله عالی) است.

وی اظهار داشت:به لطف خداوند متعال و تلاش کارکنان خدوم نیروی انتظامی ، در جای جای کشور و با همراهی مردم امنیت فراگیر و پایداری برای جمهوری اسلامی ایران فراهم شده است.

شهبازی افزود:نیروی انتظامی با اتکا به نیروی انسانی متعهد و تجهیزات مدرن و نوین در طول سال های گذشته اقدامات بارزی داشته و به افتخارات خوبی در انجام ماموریت های خود نائل آمده است.

استاندار البرز با اشاره به تلاش دشمنان انقلاب اسلامی در ناامن کردن کشور گفت:دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی همواره در صدد ضربه به کشور و خدشه دار کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند که به لطف خداوند متعال باز هم در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند ماند.

وی ادامه داد:نیروهای مسلح در جای جای کشور محکم در مقابل هرگونه تحرک ایستاده اند چرا که ما وارث خون شهدای عزیزمان هستیم و تا آخرین قطره خون خود از آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهیم کرد.

استاندار البرز گفت: با همت و از خودگذشتگی نیروهای مسلح، داغ یک وجب خاک ایران بر دل دشمنان خواهد ماند.

شهبازی با بیان اینکه اکنون نیروهای مسلح ایران اسلامی در اوج اقتدار و عظمت هستند گفت:کارگزاران نظام و ملت شریف ایران نیز پشتیبان سربازان خود در تمام نقاط کشور خواهند بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون