نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      15:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:716


نسخه چاپی
آموزش های پلیس به روز ، تخصصی و مطابق با نیاز های جامعه
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده آموزشگاه علمی تخصصی شهید "بهشتی" ناجا گفت: معاونت آموزش نیروی انتظامی بر به روز و تخصصی بودن آموزش ها تاکید دارد و برای این مهم نیز آموزش ها به روز و مطابق با نیاز های جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "ابوالقاسم فدایی" در مراسم تحلیف دانش آموزان این مرکز اظهار داشت : آموزش مردم داری و جامعه محوری بودن کارکنان نیروی انتظامی از اولویت های مراکز آموزشی ناجا می باشد و نیروی انتظامی این را یکی از مهم ترین وظایف خود می داند.

وی افزود: یکی از مهم ترین وظایف مرکز آموزش شهید "بهشتی" ناجا آموزش نیروهای درجه دارمی باشد و سالیانه چند هزاردانش آموز در این مرکز آموزش و سپس در کل کشور خدمت رسانی می کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این دوره یک هزار و 96 دانش آموز در این مرکزآموزش دیده اند بیان داشت : آموزش ها یک دوره عمومی و یک دوره اختصاصی دارد که در دوره اختصاصی براساس رسته خدمتی و نیاز جامعه به طور تخصصی آموزش ارائه می شود.

سردار فدایی با اشاره به ، به روز بودن آموزش ها در نیروی انتظامی بیان داشت : معاونت آموزش نیروی انتظامی و سردار "یاوری" بر به روز بودن آموزش ها تاکید دارند و برای این مهم نیز با پلیس های تخصصی تعامل شده و پرونده های جنایی اتفاق افتاده در جامعه به روز در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

فدایی اضافه کرد : همچنین دانش آموزان مراکز آموزشی طی چندین دوره کارورزی در یگان های انتظامی به کارگیری می شوند تا از نزدیک با کار میدانی آشنا و آموزش های لازم را فرابگیرند.

فرمانده مرکز آموزش شهید بهشتی ناجا در پایان تاکید کرد : سناریوها و آموزش های پلیس در مراکز آموزشی مطابق با مسائل و موضوع های روز جامعه است و فراگیران این مراکز براساس تخصص و رسته خدمتی دوره های علمی و عملی را آموزش می بینند که ان شاءالله بتوانند به مردم عزیز کشورمان خدمت رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون