نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      16:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی
3کشته و 3 مجروح در حادثه محور "زاهدان - خاش"
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- برخورد یک دستگاه پژو 405 با پژو پارس در محور"زاهدان – خاش" 3 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت.

سرهنگ " حبیب رازدار " جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ساعت 13 و 30 دقیقه روز گذشته  یک فقره تصادف فوتی و حریق 2 دستگاه خودرو سواری در محور "زاهدان - خاش" محدوده فرعی "جون آباد"به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه عوامل امدادی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی ماموران پاسگاه انتظامی "جون آباد"  مشخص شد یک دستگاه پژو 405  حامل سوخت قاچاق به علت تغییر مسیر ناگهانی با یک دستگاه پژو پارس به شدت برخورد و هر دو خودرو دچار حریق شده اند.

سرهنگ  رازدار عنوان کرد: در این حادثه متاسفانه 2 سرنشین خودرو پژو پارس و یک سرنشین پژو 405 به علت جراحات وارد و سوختگی شدید در این حادثه در دم فوت و  3 سرنشین دیگر خودرو پژو پارس مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان امام علی (ع) زاهدان انتقال شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان خاطر نشان کرد: کارشناس تصادف پلیس راه علت این حادثه را بی احتیاطی راننده پژو 405 به علت تغییر مسیر ناگهانی اعلام کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون