نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      16:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168


نسخه چاپی
سردار رحیمی خبر داد؛
راه اندازی فرماندهی انتظامی شهرستان ری
گروه استان ها – تهران بزرگ - فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تصویب، تاسیس و راه اندازی ستاد فرماندهی انتظامی در شهرستان ری ، خبر داد و گفت: این طرح با هدف افزایش ضریب امنیتی و خدمات رسانی به مردم منطقه راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سردار "حسین رحیمی” در دیدار با آیت الله ری شهری تولیت حرم عبدالعظیم حسنی(ع) اظهار داشت: شهرستان ری دارای جایگاه ویژه‌ای از نظر امنیت و وسعت در منطقه جنوب تهران است که این امر توجه ویژه و مضاعف ما را در این بخش به همراه داشته است.

وی تصریح کرد: فرماندهی شهرستان ری باید از نظر وسعت و جایگاه فراتر از سرکلانتری باشد تا خدمات تأثیرگذار و قابل توجهی را به مردم منطقه ارائه دهد.

فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ افزود: این ستاد باید از سرکلانتری یازده گانه تهران قوی‌تر دیده شود زیرا این مرکز در جنوب پایتخت بخش وسیعی را تحت پوشش خود دارد.

وی ادامه داد: به رغم مخالفت‌های موجود با پیگیری‌های مستمر، استقرار ستاد فرماندهی  انتظامی به تصویب ناجا رسید و کارهای آن در حال انجام است.

سردار رحیمی عنوان کرد: شهرستان ری با وجود اینکه پس از تهران، بزرگترین و مهمترین شهرستان استان محسوب می‌شود، اما نیروی انتظامی سال‌های متمادی در قالب سرکلانتری در این منطقه حضور داشته و در حد توان و عده و عده خود پاسخگوی نیازهای مردم این شهرستان بوده و مردم انتظار دارند تا با ارتقای ساختار نیروی انتظامی، خدمات رسانی به نحو بهتر و شایسته‌تری انجام شود.

وی با اشاره به اینکه طرح ساختار و سازمان این ستاد در حال انجام است، تصریح کرد: ساختار این فرماندهی انتظامی مستقل و تحت نظر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در این شهرستان راه اندازی می‌شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان داشت: شهرستان ری فاقد پلیس های تخصصی و از جمله پلیس فتا است و در این شهر پایگاه های مبارزه با مواد مخدر،آگاهی،راهور و پیشگیری فعال بوده که با راه اندازی فرماندهی انتظامی شهرستان ری این پایگاه ها به پلیس های تخصصی تبدیل خواهند شد و بطور حتم بازدهی بهتر و مطلوب تری را در حوزه امنیت و آرامش برای مردم به همراه خواهد داشت.

وی افزود: با راه اندازی فرماندهی انتظامی شهرستان ری هر یک از پایگاه های آگاهی، کلانتری، مبارزه با مواد مخدر و پلیس فتا به پلیس تخصصی  ارتقاء خواهند یافت که این تبدیل وضعیت به نفع مردم منطقه خواهد بود.

وی ادامه داد: چند کلانتری و پاسگاه هم به جنوب تهران از جمله محلات شهید بهشتی، علائین و شهرک صنعتی شمس آباد اضافه خواهد شد که زیر مجموعه ستاد فرمانده انتظامی تهران بزرگ قرار می گیرند.

گفتنی است در این جلسه در خصوص پیشرفت ها و اقدامات صورت گرفته بحث و تبادل نظر صورت گرفته و در پایان از محل استقرار این فرماندهی بازدید به عمل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون