نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/2      9:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
عمل صالح پلیس، حفظ نظم و امنیت و پشتیبان مردم بودن است
گروه استان ها – گلستان – نماینده ولی فقیه در استان گفت: عمل صالح مخصوص نیروی انتظامی، حفظ و تأمین امنیت است و اینکه مردم پلیس را پشتیبان و حافظ آبروی خود بدانند این موضوع بهترین عمل صالحی است که می تواند دفتر اعمال انسان را نورانی کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلس، آیت الله "سید کاظم نور مفیدی" در دیدار با سردار "ایوب سلیمانی" جانشین فرمانده ناجا، اظهار کرد: نیروی انتظامی از جهاتی مهم تر از دیگر نیروهای مسلح است زیرا به طور دائم با مردم سروکار دارد  لذا توصیه من به کارکنان ناجا این است که علاوه بر برازندگی جسمی و دارا بودن صلابت انتظامی در ارتباط با مردم نیز رئوف و مهربان باشند.

وی ادامه داد: هر چند این موضوع، سخت و مشکل است اما از شایستگی های رهبران آسمانی یعنی اولیاء و انبیا است که در عین صلابت، در برخورد با مردم، نرم رفتار کنند .

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به عملکرد شایسته سردار " علی اکبر جاویدان"؛ فرمانده سابق استان، گفت: خیلی مهم است که انسان در رئوس مسئولیت هایش دقت داشته باشد ان شاء الله سردار "قاسمی" هم شایستگی های خود را در این خصوص نشان خواهند داد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی نماد این نظام محسوب می شود و مردم بیشترین ارتباط را با این نیرو دارند، افزود: نظم، انضباط و صلابت انتظامی از موضوعاتی است که بایستی همواره این نیرو آن را مدنظر داشته باشد.

آیت الله نورمفیدی در خاتمه تصریح کرد: عمل صالح مخصوص نیروی انتظامی، حفظ و تأمین امنیت است و اینکه مردم پلیس را پشتیبان و حافظ آبروی خود بدانند این موضوع بهترین عمل صالحی است که می تواند دفتر اعمال انسان را نورانی کند.

روند تکامل پلیس رو به رشد است و مردم نیز این را درک کرده اند

سردار "ایوب سلیمانی" جانشین فرمانده ناجا نیز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد خوب سردار " علی اکبر جاویدان" فرمانده سابق استان به خصوص در سیل اخیر به موضوع مطرح شده از سوی نماینده ولی فقیه در استان گلستان مبنی بر اینکه "پلیس بایستی مقتدر و مهربان باشد" اشاره و بیان کرد: : براساس معدل نظرسنجی که در سطح ملی انجام شد از بین حدود 35 دستگاه حاکمیتی، نیروی انتظامی توانسته مقام چهارم را کسب کند .

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: با توجه به اینکه پلیس مدام  با مردم ارتباط مستقیم دارد، بسیار مفتخر هستیم که مسئولان ، بزرگان و نیز مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند و آحاد جامعه به توصیه های پلیس عمل می کنند.

سردار سلیمانی با اشاره به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در خصوص روزآمدی پلیس، گفت: تمام برنامه ریزی های پلیس بر این مبنا است که سعی کند تا نیروی انتظامی به پلیس در تراز انقلاب اسلامی نزدیک شود.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه روند تکامل پلیس رو به رشد است و مردم نیز این را درک کرده اند ، گفت:  آحاد فرماندهان و مسئولان ناجا افرادی متدین، انقلابی، صالح، توانمند، باانگیزه و با جدیت هستند و این موضوع به سطوح پایین تر نفوذ می کند و ان شاء الله  بتوانیم به نقطه مطلوب برسیم و امیدوارم خداوند توفیق دهد که سرعت رشد و پیشرفت ما نسبت به گذشته افزایش یابد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون