نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/2      10:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:140


نسخه چاپی
تشکیل لایه های امنیتی و کنترلی برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی(ع)
گروه ناجا - جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا از تشکیل لایه های امنیتی و کنترلی یگان ویژه برای تامین امنیت زائران در اربعین حسینی (ع) در شهرستان مهران خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حبیب اله جان نثاری" در جلسه قرارگاه اربعین حسینی (ع) و بازدید از شهرستان مهران با اشاره به تمهيدات در نظر گرفته شده براي ماموريت اربعین حسینی (ع) گفت: کارگروه هاي مختلفي براي پيگيري و رفع نيازمندي ها با نظارت فرماندهی یگان ویژه استان ایلام در شهرستان مهران در حال فعاليت است که به لطف خدا در حال حاضر نسبت به برنامه هاي ابلاغي اشرافيت و آمادگي کامل داريم.

وی از ایجاد لایه های کنترلی پنج تن آل عبا (ع) از پل زائر تا پایانه مرزی خبر داد و افزود: توقفگاه های کنترلی برای ایجاد نظم و کنترل مدارک قانونی زائران است و تمام تلاش فرماندهان و کارکنان در یگان های ویژه ناجا  این است که بتوانند به بهترین نحو ممکن امنیت و تسهیل در امر تردد زوار را آسان کنند تا زائران با امنیت و بدون هیچ گونه مشکلی به این سفر معنوی اعزام شوند.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاكيد بر اينكه تردد زائران حتما با داشتن گذرنامه و رواديد معتبر صورت مي پذيرد، یادآور شد: امسال همچون سال گذشته و جدي تر مدارک افراد کنترل می شود.

سردار جان نثاری در ادامه از تشکیل لایه های امنیتی و کنترلی یگان ویژه برای تامین امنیت زائران در اربعین حسینی (ع) در شهرستان مهران خبر داد و تصریح کرد: برای مدیریت صحیح جمعیت در اربعین و جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز، ایجاد لایه های کنترلی در دستور کار یگان ویژه قرار گرفته و قبل از مراسم اربعین حسینی به پایان خواهد رسید.

این مقام ارشد انتظامی با تاکيد بر لزوم تجهيز و توسعه زير ساخت های در دست اقدام عنوان کرد: همه دستگاه ها باید از تمام ظرفیت های خود در کنار یگان ویژه برای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) استفاده کنند و ضمن هماهنگی های لازم با سایر نهادها و ادارات به دنبال ارائه خدمات مطلوب به زائران حسینی (ع) باشند.

سردار جان نثاری با اشاره به پيش بيني افزايش تعداد زائران در اربعين حسینی (ع) امسال عنوان کرد: باید با توجه به زمان باقي مانده کلیه دستگاه ها نواقص و کمبودها را احصاء و در رفع آن اقدام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون