نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/2      13:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:121


نسخه چاپی
تدوین سند راهبردی برای ارتقای شاخص های کشتی در نیروهای مسلح/ انتخاب بهترین نفرات برای راه‌یابی به "سیزم"
گروه ناجا - رئیس هیئت کشتی نیروهای مسلح با بیان اینکه در عرصه های مختلف ورزشی شاهد درخشش نیروهای مسلح هستیم، گفت: برای استمرار موفقیت ها سند راهبردی در راستای ارتقای شاخص های کشتی در نیروهای مسلح در دست تدوین است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در حاشیه مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک فرارسیدن روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای گفت: این مسابقات برای انتخاب بهترین و شایسته ترین نفرات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و راه یابی به سیزم (شورای بین المللی ورزش های نظامی) برپا شده تا در آینده شاهد درخشش بیشتر کشتی‌ گیران دلاور این مرز و بوم و جوانان عزیز که سرمایه های ما هستند، باشیم.

وی افزود: توجه به ورزش یکی از اولویت های نیروهای مسلح است چراکه معتقدیم ورزش، عامل ارتقای توان رزم و آمادگی جسمانی است.

رئیس هیئت کشتی نیروهای مسلح عنوان کرد: خوشبختانه در عرصه های مختلف ورزشی همواره شاهد درخشش نیروهای مسلح بوده ایم و باید تلاش کنیم این موفقیت ها تداوم یابد و برای استمرار این موفقیت ها سند راهبردی برای ارتقای شاخص های کشتی در نیروهای مسلح در دست تدوین است.

وی تصریح کرد: در این سند مراحل جذب و شناسایی بهترین کشتی گیران در سطح نیروهای مسلح از مراکز دانشگاهی، آموزشگاهی و حوزه سربازان در حال بررسی است و شناسایی ساختارها و امکانات نیروهای مسلح این امکان را می دهد که در میادین ورزشی جزء برترین ها باشیم بنابراین باید با بهره مندی حداکثری از ظرفیت های موجود، موفقیت ها را ارتقاء بخشیم.

سردار شرفی خاطرنشان کرد: در تداوم راه قهرمانی به دنبال توسعه و تقویت ورزش در نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و بسیج هستیم و باید رویکرد توجه و توسعه ورزش در تمامی ارکان نیروهای مسلح به عنوان یک اولویت دنبال شود و در سند راهبردی که در حال تدوین است به این نکته توجه ویژه ای خواهد شد که با ایجاد امکانات و برگزاری اردوهای مناسب نسبت به ارتقای مهارت کشتی گیران خود اقدامی اساسی کنیم.

وی اظهار داشت: ورزش کشتی در ایران اسلامی به عنوان ورزش ملی شناخته شده و از طرفداران بسیاری برخوردار است؛ بنده یقین دارم رقابت های المپیک سیزم که با حضور تیم های برتر دنیا برگزار می شود از جذابیت خاصی برخوردار خواهد بود.

سردار شرفی یادآور شد: مسابقات سیزم امسال از 29 مهر ماه سال 98 مصادف با 21 اکتبر 2019 در شهر ووهام چین برگزار می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون