نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/2      16:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:454


نسخه چاپی
سمند حامل تریاک به مقصد نرسید
گروه ناجا - فرمانده پليس راه آهن کشور از کشف 42 کیلو و 240 گرم تریاک از داخل باک بنزین خودروی سمند ارسالی با قطار زاهدان تهران خبر داد.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، "سرهنگ حشمت اله ملکی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ که شبکه حمل و نقل ریلی را به عنوان وسیله جابه جایی موادمخدر انتخاب می کنند، ماموران دایره مبارزه با مواد مخدر پلیس راه آهن جنوب شرق حین کنترل و بازرسی از خودروهای ارسالی با قطار زاهدان تهران در ایستگاه راه آهن زاهدان به یک دستگاه خودروی سمند مظنون شدند.

وی ادامه داد: در همین رابطه خودروی مذکور در حضور راننده با رعایت کلیه جوانب و موازین شرعی و حقوق شهروندی مورد بازرسی قرار گرفت که در بررسی صورت گرفته، 42 کیلو و 240 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای داخل بطری های پلاستیکی در باک بنزین خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این رابطه ضمن انتقال خودرو به پارکینگ، متهم به همراه مواد مخدر کشف شده تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان شد.

سرهنگ ملکی با بيان اينکه مبارزه با مواد مخدر در حوزه ریلی راه آهن با ساير پليس ها متفاوت است، عنوان کرد: مأموران پليس راه آهن کشور موادمخدر مکشوفه را که با مهارت بالايي در وسايل همراه مسافران و داخل قطارهای مسافری جاسازي مي شود، کشف مي کنند و اين امر موجب ناامن شدن شبکه حمل و نقل ریلی براي سوداگران مرگ شده است.

فرمانده پليس راه آهن کشور به مسافرانی که قطار را به عنوان وسیله سفر خود انتخاب می کنند، توصیه کرد: از جابه جايي بسته هاي افراد ناشناس خودداري کنند پليس راه آهن در صورت کشف هرگونه اشياء ممنوعه و غیرمجاز برابر مقررات با فرد حمل کننده برخورد قانوني می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون