نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/2      19:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
اذعان نخبگان کشور بر موفقیت نیروی انتظامی در عرصه های مختلف
گروه استان ها – مازندران – جانشین فرمانده ناجا گفت: عمده نخبگان کشور بر این باور هستند پلیس در هر عرصه ای که ورود پیدا می کند با تقویت ظرفیت ها می تواند به موفقیت های خوبی دست یابد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سردار "ایوب سلیمانی" در بیستمین همایش فرماندهان و مدیران استان مازندران که با حضور سردار " شرفی" رئیس پلیس پیشگیری ناجا، سردار "میرفیضی" فرمانده انتظامی استان، فرماندهان انتظامی شهرستان های تابعه، روسای کلانتری و پاسگاه ها و مدیران اجرایی در مجتمع فرهنگی آموزشی خزرآباد ساری برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: استان مازندران از استان های سرزنده و بانشاط، طالب کمال در مسیر پیشرفت و به دنبال نوآوری، ابتکار و ابداع است که قطعا همه اینها حاصل کار یک یا دو نفر نیست.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به ماموریت های متنوع و متعدد ناجا، گفت: اگر کلانتری، افتتاح کرده و یا مسئولیت هایی را برعهده داریم، در اولین گام باید بدانیم فلسفه وجودی ما چیست و بعد از آن الزامات و بقیه عناصر سهیم شوند.

وی گفت: فلسفه وجودی نیروی انتظامی در 5 واژه شامل؛ ارتقاء نظم، امنیت و آرامش آحاد جامعه و پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

این مقام ارشد انتظامی کشور تأکید کرد: اساسا سازمان نیروی انتظامی براساس نقشی که همه افراد دارند، طراحی می شود بنا به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) کلانتری ها، ویترین نیروهای مسلح و انقلاب اسلامی هستند .

جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: مبنا و تعیین اولویت ها در نیروی انتظامی براساس تدابیر فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز شکل گرفته به گونه ای که تعالی کلانتری و پاسگاه ها و نیز ایجاد شرایط لازم در این امر، تعیین تکلیف شده است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه افرادی که در نیروی انتظامی بکار گیری می شوند باید دارای صلاحیت، انگیزه، روحیه بالا و تعامل با مردم باشند، گفت: نیروی انتظامی، هوشمندسازی را از کلانتری ها شروع کرده است؛ عمده نخبگان کشور بر این باور هستند پلیس در هر عرصه ای که ورود پیدا می کند با تقویت ظرفیت ها می تواند به موفقیت های خوبی دست یابد.

گفتنی است ، در حاشیه برگزاری این همایش، سامانه ارتباطی با قوه قضائیه افتتاح شد که از طریق این سامانه کلانتری ها با دادگاه ها مرتبط شده و پرونده های قضائی به صورت سیستمی قابلیت ارجاع پیدا می کند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون