نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      9:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:98


نسخه چاپی
کشفیات پلیس باعث دلگرمی مردم و امنیت بیشتر کشورمی شود/ قدردانی از اقدمات ناجا در مبارزه با قاچاق کالا
گروه استان ها - اصفهان- عضو مجلس خبرگان رهبری، کشفیات نیروی انتظامی در حوزه های مختلف و مقابله با مجرمان و هنجارشکنان را باعث دلگرمی مردم، سبب آرامش و اطمینان بیشتر آنها به ناجا و امنیت بیشتر کشور دانست.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید ابوالحسن مهدوی" در حاشیه بازدید از نمایشگاه کشفیات طرح "ظفر" فرماندهی انتظامی استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاشگران عرصه نظم و امنیت کشور، اظهار داشت: امروز در بازدیدی که از این نمایشگاه داشتم با انواع مختلف جرم و شگردهای متنوع و مختلفی که مجرمان برای رسیدن به اهداف و منافع خود استفاده کرده بودند، روبرو شدم که باید از هوشیاری، دقت نظر و عملکرد خوب نیروهای پلیس در مقابله با این مجرمان تقدیر و تشکر کنم.

وی، کشفیات پلیس را باعث دلگرمی مردم و سبب آرامش و اطمینان آنها به نیروهای انتظامی کشور عنوان کرد و گفت: این گونه اقدامات ناجا سبب می شود که کشور از امنیت بیشتری برخوردار شود.

آیت الله مهدوی با بیان اینکه بخش عمده ای از کشفیات به نمایش گذاشته در این نمایشگاه مربوط به قاچاق انواع کالاهای خارجی بود، تصریح کرد: بدون تردید ورود کالای قاچاق به کشور بزرگترین مانع برای رونق تولید است و باعث می شود کارخانه های داخلی ما نتوانند محصولات خود را به فروش برسانند، حقوق کارگران را نتوانند پرداخت کنند، اجناس آنها در انبارها جمع شود و در نهایت تولید ضعیف شده و کارخانه ها به حالت تعطیل در آیند.

عضو مجلس خبرگان رهبری، با قدردانی از اقدامات نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با ورود کالای قاچاق، بیان کرد: اگر جلوی ورود کالای قاچاق گرفته شود، علاوه بر فروش محصولات تولیدی کارخانه ها و افزایش تولیدات آنها، حقوق کارگران نیز به موقع پرداخت می شود که بالطبع بسیاری از مشکلات اقتصادی و بیکاری کشور نیز حل می شود.

وی اضافه کرد: کشفیات پلیس نشان می دهد امروز دشمن از هر راهی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند که یکی از این راه ها، آلوده کردن جوان ها به طروق مختلف نظیر مواد مخدر و نیز مشغول کردن آنها از طریق مطالب، تصاویر و صحنه های انحرافی در شبکه های اجتماعی است که بایستی در این زمینه جوان های ما بیش از هر زمان دیگری هوشیار باشند و در دام های شیطانی دشمن نیفتند.

آیت الله مهدوی با ابراز تأسف از ورود برخی از افراد جامعه در کارهای خلاف و مجرمانه، اظهار داشت: مسلماً اگر این مجرمان و خلافکارانی که توسط ماموران پلیس دستگیر شدند پای در مسیر دین و ایمان می گذاشتند دارای رشد معنوی شده و هرگز پایشان به محاکم قضائی کشیده نمی شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیه 5 سوره قیامت که می فرماید:«بل یرید الانسان لیفجرامامه» گفت: انسان در حالت نفسانی مایل است که فسق و فجور کند و کسی هم به او ایرادی نگیرد، اما کسی که آلوده به گناه شد تصمیم گیری برای ترک آن خیلی سخت است، بنابراین بایستی با جبر بین این شخص و گناه فاصله انداخت، کاری که نیروی انتظامی در زمینه دستگیری مجرمان و تحویل آنان به مراجع قضائی می کند نیز نمونه ای از این دست است که بایستی با قوت بیشتری دنبال شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم خلافکارانی که دستگیر شده و توسط محاکم قضائی مجازات می شوند عملاً از گناه و جرم فاصله بگیرند و در آینده اصلاح شده و به عنوان یک انسان پاک به جامعه باز گردند چرا که هدف اصلی پلیس و دستگاه قضائی در نظام اسلامی اصلاح افراد است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون