نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:219


نسخه چاپی
دفاع از حجاب و عفاف، دفاع از جامعه و انقلاب است
گروه استان ها –قزوین - آیت الله عابدینی ضمن حمایت از اقدامات موثر ناجا در مقابله با پدیده شوم بد حجابی و بی حجابی گفت : امروز دفاع از حجاب و عفاف در واقع دفاع از جامعه و انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ,نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با سردار "مهدی حاجیان" ، ضمن تبریک ارتقای درجه وی از زحمات و خدمات نیروی انتظامی قدردانی کرد و اظهار داشت: خدمات شبانه روزی این نیروی خدوم از چشم کسی پوشیده نیست.

 آیت الله عابدینی ضمن حمایت از اقدامات موثر ناجا در مقابله با پدیده شوم بد حجابی و بی حجابی گفت : امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که برای آسیب زدن به جامعه و انقلاب اسلامی ما باید با رخنه به اصول ما، مبانی ارزشی را ازبین ببرد و برای این منظور تضعیف حجاب و عفاف را در برنامه خود قرار داده است، دفاع از حجاب و عفاف در واقع دفاع از جامعه و انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه افزود :باید به این نکته توجه کرد که حجاب و عفاف با پوشاندن سر و تن به وسیله چادر و امثال آن محقق می شود ولی عفاف علاوه بر آن که صرفا مربوط به بانوان نیست و آقایان را هم شامل می شود به معنای رعایت چشم و گوش و زبان از محرمات است.

 آیت الله عابدینی تاکید کرد : برای ارتقای عفاف و حجاب باید فرهنگ سازی انجام پذیرد واین کار در مساجد ما ومحله ها خوب جواب می دهد و باید خانواده ها از کودکی فرزندان خود را با عفاف و حجاب آشنا کنند و آنان را با اهمیت چادر به عنوان یک ارزش آشنا کنند.

وی  در زمینه نماز افزود: تعدادی نماز را می خوانند و تعدادی نماز را اقامه می کنند ، شاید یک دزد و یک خلافکارهم نماز بخوانند اما کسی که نماز را اقامه می کند به هیچ وجه یک دزد و یا یک خلافکار نمی شود . در عفاف و حجاب هم باید این را دانست که کسی که نماز را اقامه می کند هیچ وقت با ظاهر و وضعیت بد و ناپسند وارد جامعه نمی شود پس این نماز خود پیشگیری از هرگونه تخلف و آسیب در جامعه است.

در ادامه این دیدار سردار حاجیان نیز با ابراز خرسندی از خدمتگزاری به مردم ولایت مدار وانقلابی و بصیر استان قزوین خداوند را از این بایت شکر کرد و اظهار داشت :این درجه ای که به بنده داده شده امتیازی برای کل استان است ونشانه کارایی بالای استان محسوب می شود.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به مصوبه کمیسیون عالی انقلاب فرهنگی وشرح وظایف دستگاه های فرهنگی و اجتماعی مختلف در مقوله فرهنگ و عفاف از عزم ناجا در ارتقای امنیت اخلاقی سخن گفت واظهار داشت: ایفای نقش موثر وهماهنگ کلیه سازمان های مسئول در این زمینه و حمایت ائمه معزز جمعه و جماعات می تواند کمک حال ناجا  در برخورد با مظاهر بد حجابی وبی حجابی باشد که تا کنون نیز اینگونه بوده و جای تقدیر وتشکر دارد.

سردار "مهدی حاجیان"  ازآمادگی کامل پلیس استان برای ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: حمایت های شما  را باعث دلگرمی وتقویت روحیه همکاران خود در نیروی انتظامی  می دانیم.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان از زحمات خالصانه و جهادی امام جمعه محبوب شهر قزوین و تمام همکارانشان تشکر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون