نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      10:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131


نسخه چاپی
همکاری با نیروی انتظامی، وظیفه آحاد مردم و مسئولان است
گروه استان ها-قم-مرجع تقلید شیعیان گفت: همه مردم و مسئولان در اجرای امر به معروف و نهی از منکر موظف به همکاری با نیروهای انتظامی هستند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حضرت آیت الله العظمی"لطف الله صافی گلپایگانی" در دیدار با فرمانده انتظامی استان قم با اشاره بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در قرآن و کلام معصومین(ع)، اظهار داشت: همه مردم و مسئولان در اجرای امر به معروف و نهی از منکر، موظف به همکاری با نیروهای انتظامی هستند.

این مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر رعایت دستورات دینی برای سالم ماندن جامعه از ناهنجاری ها، بیان کرد: عمل به دستورات دینی یک تکلیف برای همگان است و امر به معروف و نهی از منکر از بهترین این دستورات دینی به شمار می آید.

وی، اهمیت امر به معروف و نهی از منکر را از کارهای دیگر بالاتر دانست و ابراز کرد: حفظ دین و ایمان به امر به معروف و نهی از منکر وابسته است و اگر این موضوع نادیده گرفته شود فساد در سراسر جامعه منتشر می شود.

آیت الله صافی گلپایگانی اعلام کرد: عامه مردم کشور متدین و پایبند به موازین شرعی هستند، اما در این میان برخی هم از افراد مغرض قصد هنجارشکنی دارند که وظیفه همگانی است تا این عده قلیل را از منکر باز داشته و به معروف هدایت کنند.

سردار"عبدالرضا آقاخانی" فرمانده انتظامي استان قم نیز در ابتدای این دیدار گزارشی مبسوط از اهداف، نحوه و مراحل اجرای طرح "ناظر یک" ارائه کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون