نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      11:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی
امنیت مردم، خط قرمز پلیس است/ اجرای فرامین مقام معظم رهبری، راهبرد اصلی ناجا در انجام ماموریت ها
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان ، مهمترین وظیفه نیروی انتظامی را برقراری نظم و امنیت و حفظ ارزش ها عنوان و تصریح کرد: امنیت مردم، خط قرمز پلیس است و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "روح الامین قاسمی" ضمن تشکر از حسن اعتماد فرمانده ناجا در انتخاب وی به عنوان فرمانده انتظامی گلستان، اظهار داشت: توفیق خدمت گذاری به مردم ولایتمدار، وفادار و متدین استان گلستان افتخار بزرگی است و برای تامین امنیت و آرامش چنین مردمی باید با تمام وجود تلاش کرد.

سردار قاسمی با اشاره به استفاده از همه ظرفیت های موجود در استان به منظور خدمت رسانی بهتر به مردم، تصریح کرد: اولویت های سازمان مشخص است و باید با یک برنامه ریزی هدفمند و منسجم برای دستیابی به آنها اقدام کنیم.

فرمانده انتظامی گلستان، راهبرد اصلی ناجا را اجرای فرامین مقام معظم رهبری دانست و گفت: رهبر فرزانه انقلاب در دیدارهای اخیر با مسئولان ناجا، همواره از عملکرد پلیس اظهار رضایت داشتند که این یکی از بزرگترین افتخاران نیروی انتظامی است.

وی، مهمترین وظیفه نیروی انتظامی را برقراری نظم و امنیت و حفظ ارزش ها عنوان و تصریح کرد: امنیت مردم، خط قرمز پلیس است و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کند.

سردار قاسمی، امنیت را از ارکان اصلی حکومت دانست و گفت: بدون امنیت هیچ توسعه و پیشرفتی امکان پذیر نخواهد بود و بر همین اساس پلیس با قاطعیت و برابر قانون در مقابل هنجارشکنان خواهد ایستاد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان ضمن تقدیر از اقدامات سردار جاویدان در طول سالیان گذشته و لزوم تداوم آن، گفت: اخلاق مداری، رعایت انضباط و کار و تلاش، 3 عنصر اصلی موفقیت هستند و امیدواریم به یاری خداوند متعال همه همکاران در مجموعه انتظامی استان با رعایت این 3 اصل، در انجام ماموریت های محوله بیش از گذشته موفق باشند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون