نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      12:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:344


نسخه چاپی
تبعیت از ولایت فقیه و اهتمام به قانون ویژگی بارز پلیس اسلامی/ امروز در بحث حجاب چند صدایی وجود دارد
گروه استان ها –شرق استان تهران – معاون قضائی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه و بیت المال بیان داشت: تبعیت از ولایت فقیه و اهتمام به قانون ویژگی بارز پلیس اسلامی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "محمد جواد حشمتی" در جمع کارکنان انتظامی استان با تقدیر از خدمات و زحمات آنان بیان داشت: امروز نیروی انتظامی یک نیروی مکتبی ، ولایتمدار و تابع محض قانون است.

معاون قضائی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه و بیت المال خاطر نشان کرد: امروز جايگاه نيروهاي مسلح ، خصوصا نيروي انتظامي جايگاه رفيعي است و از تقدس خاصي در بين مردم برخوردار است و با تلاش نيروي انتظامي مجرمان هيچ نقطه امني براي ارتكاب اعمال مجرمانه خود نخواهند داشت.

وی افزود: همه ما باید با تمام وجود در خدمت نظام و گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا باشیم چرا که پیشرفت امروز کشور به برکت خون شهدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می باشد که به حق امروز با اقتدار نیروهای مسلح معادلات دشمن در مواجهه با کشور عزیزمان به هم ریخته است.

این مقام قضائی در بخش دیگر با انتقاد با برخورد چندگانه متولیان با مقوله بدحجابی افزود: دستگاه قضا خواستار همصدایی قوای سه گانه در راستای مواجهه با این پدیده هنجارشکنانه است و خود را حامی و پشتیبان نیروی انتظامی در برخورد قانونی با بی حجابی می داند.

دکتر حشمتی در بحث حقوق عامه با تاکید بر مقابله جدی دستگاه قضا در زمینه زمین خواری ، تخریب محیط زیست و تغییر کاربری اراضی کشاورزی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی باید برابر قانون به وظایف قانونی و ذاتی خود عمل کند و اجازه جولان به این افراد را ندهد.

معاون قضائی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه و بیت المال در خاتمه ارتباط و تعامل بسيار زياد با مردم را نقطه قوت پليس خواند و گفت : امروز نیروی انتظامی همراه و همدل با دستگاه قضا در راستای گسترش عدل و عدالت، دفاع از مظلوم و برخورد با ظالم تلاش می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون