نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      13:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:281


نسخه چاپی
توقیف خودرو با 302 کیلو تریاک
گروه استان ها- خراسان رضوی- فرمانده انتظامي استان از توقيف يک دستگاه خودرو سواری پژو405 حامل 302 کيلو تریاک در ورودی شهر مشهد خبر داد.

سردار"محمدکاظم تقوی " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: در راستاي تشديد اقدامات انتظامي و برخورد قاطع با سوداگران مرگ و در پي کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان با یک دستگاه خودرو پژو405 قصد جا به جایی موادمخدر از محور ورودی باغچه به داخل شهر مشهد را دارند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی این خودرو در ورودی شهر مشهد شده و آن را با استفاده از قانون به کارگیری سلاح متوقف کردند.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: ماموران در بازرسي  از اين خودرو که بر اثر فرار دچار حریق شده بود،  302 کیلو تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی در پايان با اشاره به دستگیری 2 متهم در این رابطه خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون