نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      13:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:158


نسخه چاپی
برخورد با ناهنجاری ها یکی از اولویت هاست
گروه استان ها-قم- مرجع تقلید شیعیان ضمن حمایت قاطع از اجرای طرح های قانونی توسط ناجا برای سالم سازی محیط جامعه و برخورد باهنجارشکنان،بیان داشت: اداره کشور زحمت دارد و برای حفظ کشور مسئله برخورد با ناهنجاری ها یکی از اولویت هاست.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله " جعفر سبحانی" در دیدار با فرمانده انتظامی استان قم ، ضمن تاکید بر اهمیت خدمت در نظام اسلامی،گفت: توفیق خدمتگزاری در نظام اسلامی یک نعمت الهی است و در درگاه خداوند اجر بالایی دارد.

این مرجع تقلید شیعیان با اشاره به رفتار هنجارشکنانه برخی افراد در جامعه،اظهار داشت: این رفتارها باعث به خطر افتادن امنیت اجتماعی می شود که در صورت نیاز برخورد قانونی صورت پذیرد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم با انتقاد از عدم توجه برخی مسئولان و دستگاه ها به مقوله حجاب در جامعه، افزود: متاسفانه مسئله حجاب نادیده گرفته شده، برخی مسئولان این مسئله را جدی نگرفتند و نتیجه اش این شده که عده ای هنجارشکن به صورت علنی رفتارهای غیراخلاقی در جامعه دارند.

آیت الله سبحانی ، ضمن حمایت قاطع از اجرای طرح های قانونی توسط ناجا برای سالم سازی محیط جامعه و برخورد باهنجارشکنان، بیان داشت: اداره کشور زحمت دارد و مسئله مهمی است ، برای حفظ کشور برخورد با ناهنجاری ها یکی از اولویت هاست.

این مرجع عالیقدر از اقدامات نیروی انتظامی برای سالم سازی محیط جامعه از ناهنجاری ها اظهار رضایت مندی کرد و ابزار داشت: نیروی انتظامی در خط مقدم برخورد با مخلان نظم و امنیت است.

آیت الله سبحانی گفت: فرمانده ناجا در خدمت اسلام و انقلاب است و سلام مرا به ایشان برسانید.

سردار"عبدالرضا آقاخانی" فرمانده انتظامي استان قم نیز در ابتدای این دیدار گزارشی مبسوط از اهداف، نحوه و مراحل اجرای طرح "ناظر یک" ارائه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون