نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      15:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:230


نسخه چاپی
معاون هماهنگ کننده ناجا:
یگان ویژه زبان گفت‌وگو و ذوالفقار ناجاست/ ایران مهد آرامش و امنیت در بحرانی‌ترین منطقه جهان است
گروه ناجا - معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه یگان ویژه زبان گفت و گو و ذوالفقار ناجاست، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران مهد آرامش و امنیت در بحرانی ترین منطقه جهان شده است.


 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدعلی نوری نژاد" در جمع کارکنان یگان های ویژه ناجا راهبرد اصلی این یگان را بازدارندگی با بهره گیری از پشتوانه و حمایت مردمی دانست و گفت: يگان ويژه با اتخاذ رويكرد جامعه محوري توانسته خود را به بدنه مردم متصل کند و همواره در خط مقدم تأمین نظم و امنیت، سختی های زیادی را در این مسیر متحمل می شود که قابل تقدیر است.

وی افزود: نقش و تأثير يگان ويژه در برقراري نظم، آرامش و امنيت جامعه با توجه به سوابق درخشان آن قابل توجه است و هرکجا که نگرانی ها، ارزش ها و دستاوردهای نظام را مورد نگاه مغرضانه قرار داده و نیاز به حضور یگان ویژه بوده بحمداله این یگان توانسته با شايستگي اقدام به ختم قائله کند.

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه یگان ویژه زبان گفت و گو و ذوالفقار ناجاست، تصریح کرد: تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم و ولایی یگان ویژه مثمر ثمر است چراکه همین هوشیاری و همواره در میدان بودن باعث ایجاد رعب و وحشت در دل های دشمنان نظام و ایادی استکبار شده و تمامی دسیسه هایی که آنان با صرف هزینه های گزاف به بار نشانده اند با روحیه انقلابی شما ناکام مانده و امروز جمهوری اسلامی ایران مهد آرامش و امنیت در بحرانی ترین منطقه جهان شده است.

سردار نوری نژاد یگان ویژه را یک ظرفیت و پتانسیل راهبردی در ناجا برشمرد و با تاکید بر اینکه این نیرو امروز باید از دیگر واحدهای نیروی انتظامی نسبت به ماموریت های پیش رو توجیه تر باشد، گفت: اساس ماموریت های یگان ویژه چابکی و حرفه ای بودن است و هرکجا که نیاز باشد وارد عمل می شود و باید تمام کننده کار باشد و همچنین با عطوفت و مهربانی با مردم برخورد کند تا لرزه براندام دشمنان و مجرمان بیندازد و ارمغان آور امنیت و آرامش برای مظلومان باشد.

وی ادامه داد: بدون شک آنچه برای یگان های ویژه اهمیت دارد، اعتماد مردم به پلیس است بنابراین باید ضمن ادای احترام به مردم، برخورد مقتدرانه خود را در برابر هنجارشکنان اعمال کند تا از این طریق، نظم و امنیت عمومی را همواره حفظ کنیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به عملکرد مؤثر و مطلوب یگان ویژه در ناآرامی ها و مواقع بحرانی عنوان کرد: نیروهای مؤمن و ولایتمدار یگان ویژه در حوادث و رخدادهای مختلف، بازوان قدرتمندی برای دفاع از آرمان ها و ارزش‌های انقلاب بوده‌ و هستند و یقین داریم که این نیروهای ولایی  مسیر پیشرفت را طی کرده اند و در مقابل یاوه گویی دشمنان با صلابت ایستاده اند.

این مقام ارشد انتظامی همچنین يگان ويژه را يگاني آماده و هوشمند خواند و اظهار داشت: آمادگی بسیار بالای نیروهای یگان ویژه، پشتوانه محکمی برای جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است و افتخار می کنیم که چنین نیرویی در ناجا داریم.

سردار نوری نژاد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان "دکتر چمران" و "دکتر بهشتی" گفت: همه ما مديون شهدا و خانواده هاي معظم آن ها هستيم و انگيزه و توان خود در راستاي ايجاد امنيت و آباداني كشور را از وجود پاك و سبز خانواده هاي آنها دريافت مي کنيم.

وی خاطرنشان کرد: گرامی داشت یاد و خاطره شهدا وظيفه ديني، ارزشي و انساني است چراکه مهم ترين پيام شهدا حمايت از ولايت فقيه بوده و آرامش و احساس امنيتي كه امروز بر كشور حكم فرماست ثمره خون پاك شهيدان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون