نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/3      15:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:395


نسخه چاپی
دستبند پلیس بر دست سارقان حرفه ای
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند سرقت منزل و دوچرخه در شهرستان آمل و کشف اموال مسروقه در آن شهرستان خبر داد .

سردار"سیدمحمود میرفیضی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی افزایش وقوع سرقت دوچرخه و منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری 11 آمل با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند حرفه ای سرقت در آن شهرستان شدند.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، با تشکیل یک تیم عملیاتی، متهمان که در قالب یک باند 3 نفره در این شهرستان اقدام به سرقت منزل و دوچرخه از پارکینگ و انبار منازل مردم می کردند در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 60 فقره سرقت، شامل 30 فقره سرقت منزل و 30 فقره سرقت دوچرخه در سطح شهرستان آمل اعتراف کردند .

میرفیضی از کشف دوچرخه های مسروقه و مقادیر قابل توجهی لوازم خانگی سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: ارزش کالاهای کشف شده از متهمان، 4 میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه به مردم توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و تجهیز منزل و مجتمع های مسکونی خود به تجهیزات ضد سرقت و دوربین مدار بسته، در صورت مشاهده افراد مشکوک در محل سکونت خود مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون