نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      11:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108


نسخه چاپی
مرزباني به عنوان پیشانی نظام بايد در تراز انقلاب اسلامي باشد/ نیروی انتظامی طلایه‌دار پرورش نیروهای انقلابی
گروه ناجا - نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مرزباني به عنوان پیشانی نظام بايد در تراز انقلاب اسلامي باشد، گفت: اقتدار مرزباني در مرزها ناشي از اعتقادات، باورهاي ديني و روحيه شهادت طلبي است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، آيت الله "غلامعلی صفايي بوشهري" در ديدار با فرمانده درياباني استان بوشهر، گفت: مرزباني نيروي انتظامي به عنوان پيشاني نظام، بايد در تراز انقلاب اسلامي باشد؛ اقتدار مرزباني در مرزها ناشي از اعتقادات، باورهاي ديني، روحيه شهادت طلبي و فضاي معنوي است که نيروهاي شجاع مرزباني به آن آراسته شده اند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی طلایه دار پرورش نیروهای انقلابی است، عنوان کرد: مرزبانی همواره در خط مقدم دفاع از حريم اين آب و خاک و کشور ولایی است که با وجود کارکنان متعهد و انقلابي برای دفاع از مرزهای کشور از جان خود می گذرند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اقدامات عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی را برای پرورش نیروهای انقلابی ارزشمند دانست و تصریح کرد: سختی کار مرزبانان همانند بسيجيان هشت سال دفاع مقدس است که با ايمان راسخ و ارزش‌هاي اسلامي با تمام وجود از مرزها حراست مي‌کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون